• kurier dpd

  Kurier DPD Legnica

  Zamów kuriera DPD w Legnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Legnica

  Legnica to malowniczo położone nad rzekami Kaczawą i Czarną Wodą miasto w województwie dolnośląskim, w południowo-zachodniej  Polsce. To prężnie działające centrum przemysłu miedziowego i miejsce, które w ostatnich latach rozwija się dynamicznie, przyciągając nowe firmy i inwestycje. To sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie w Legnicy. Zastanawiasz się, w jaki sposób nadać korzystnie paczkę w Legnicy? Dobrym rozwiązaniem może być tani kurier DPD. Firma DPD to jedna z największych na świecie międzynarodowych firm spedycyjnych realizująca swoje usługi na terenie 190 krajów. To także polecany przez wielu w Kaliszu tani kurier, który sprawnie i szybko dostarcza zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. W 2020 roku firma DPD była jedną z najchętniej wybieranych firm kurierskich przez mieszkańców Legnicy, a w całej Polsce dostarczyła 193.5 mln przesyłek. Za pośrednictwem DPD możesz szybko i sprawnie nadawać zarówno zwykłe listy i paczki, jak i przesyłki firmowe i paletowe. W każdym przypadku możesz liczyć na kompleksowe wsparcie.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Obecnie Klienci firm kurierskich oczekują nie tylko, że przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, ale i punktualnie na czas. Z tego powodu nadając paczkę za pośrednictwem firmy DPD w Legnicy możesz liczyć na to, że zostanie ona dostarczona do odbiorcy naprawdę szybko: w przypadku standardowych przesyłek krajowych przewidywany czas dostawy to jeden dzień roboczy. Firma gwarantuje, że dostarczy Twoją przesyłkę maksymalnie w przeciągu dwóch dni w przypadku przesyłek nadawanych u kuriera i pięciu gdy zdecydujesz się dostarczyć je do punktu. Istnieje wiele sposobów na to, by nadać przesyłkę w Legnicy. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z platformy Globkurier.pl. Umożliwia ona szybkie porównanie cen i warunków usługi oferowanych przez firmę DPD i innych przewoźników. Gdy zapakujesz swoją przesyłkę (pamiętaj, by użyć do tego mocnych kartonów, a do sklejania wykorzystać trwałą taśmę klejącą, by paczka nie rozwaliła się podczas transportu) wypełnij formularz online. 

  Konieczne będzie podanie miejsca nadania i miejsca docelowego oraz gabarytów paczki. Gdy to zrobisz, otrzymasz wycenę usługi u poszczególnych przewoźników. W przypadku gdy wybierzesz ofertę firmy DPD, masz możliwość nadania swojej paczki na dwa sposoby.

  • Bez wychodzenia z domu – w formularzu online podajesz swój adres, a kurier przyjeżdża pod Twoje drzwi (tam, gdzie to dla Ciebie wygodne – np. do miejsca pracy) i odbiera od Ciebie przesyłkę;
  • W ramach usługi DPD PickUp – dostarcz paczkę do jednego z 16 punktów stacjonarnych na terenie Legnicy.

  Pamiętaj o tym, że po wysyłce masz możliwość śledzenia paczki po jej numerze w systemie Globkurier!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legnicy

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: