Menu

globbox

Globbox Legnica

Sprawdź ofertę GlobBox w Leginicy i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Legnica

Legnica to miasto w województwie dolnośląskim, w którym żyje ok. 99 tys. mieszkańców. Ponad 9 tys. osób fizycznych prowadzi działalność gospodarczą. W związku z tymi danymi, a także popularnością sprzedaży i zakupów przez Internet, popyt na usługi kurierskie i przewozowe jest spory. Dotyczy to także przedsiębiorców wysyłających palety o wadze do 50 kg i powyżej 50 kg. Doskonałą ofertę w zakresie zamawiania kuriera bez wychodzenia z domu czy firmy ma Globbox. Legnica jest miastem, gdzie wiele osób skorzystało już z jej usług. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, a także gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru, koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Nadaj przesyłkę z Globbox

W Legnicy znajdziesz punkt nadania i odbioru Globbox przy ul. Iwaszkiewicza 1. Punkt jest czynny bardzo długo, bo od 7 do 22, od poniedziałku do soboty. Zatem w tym czasie można załatwiać zarówno nadanie, jak i odbierać przesyłki. Trzeba pamiętać, że nie można płacić za nadanie w punkcie. Należy to zrobić online przy okazji wypełniania wszystkich danych dotyczących adresu nadawcy, adresu odbiorcy i danych kontaktowych. List przewozowy otrzymuje się dopiero po opłaceniu usługi, a do wyboru są trzy możliwości zapłaty. Otóż można wykonać zwykły przelew online. Dostępny jest także szybkie przelewy PayU. Ponadto za usługę transportu przesyłek można zapłacić również kartą, podając jej numer, kod z paska, a także datę ważności. Długo czynny punkt nadania to plus, ponieważ można nadawać przesyłki o dogodnej porze. Paczki muszą być właściwie opakowane w mocny karton. W przypadku wystających elementów muszą one być owinięte kilkakrotnie folią stretch. Na paczce zawsze musi widnieć list przewozowy. Można również nakleić ostrzeżenia odnośnie zawartości paczki, aby kurier postępował z nią ostrożnie. Paczki, które wymagają takiego traktowania są uważane za niestandardowe, niezależnie od tego jaki mają wymiar.     

Wysyłanie paczek, palet, czy dokumentów w kopertach może być szybkie i wygodne. Nie trzeba udawać się na pocztę, by to zrealizować. Wystarczy zamówić kuriera przez Internet. Ale jak to zrobić? Na początek należy wejść na stronę: www.globbox.net. Kolejnym krokiem jest rejestracja, która dostępna jest nie tylko dla firm, ale i osób prywatnych. Po założeniu konta można wycenić przesyłkę. Warto podkreślić, że założenie konta jest bezpłatne i koszty ponosi się dopiero przy zamówieniu kuriera, nawet wycena i sprawdzenie opcji wysyłki są darmowe. Zatem po wybraniu danego kuriera, należy wypełnić formularz, w którym podaje się adres nadania i odbioru, a także dane kontaktowe. Po opłaceniu przesyłki otrzymuje się na podany przy rejestracji adres e-mail list przewozowy. Należy go wydrukować i nakleić na paczkę. Gdy jest opakowana i opatrzona w etykietę można już oczekiwać na taniego kuriera. Legnica jest miastem gdzie działają firmy przewozowe takie jak DHL, DPD, FedEX czy inPost. Dużą zaletą dla przedsiębiorców jest fakt, że mogą opłacać odroczone faktury, np. raz w tygodniu. Śledzenie przesyłek krajowych i międzynarodowych możliwe jest po zalogowaniu. Dzięki temu można od razu wskazać adresatowi, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka.   

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: