Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Legnica

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Legnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Legnica

Nadanie paczki w punkcie to wygodne rozwiązanie zarówno dla wysyłającego, jak i odbiorcy. Kurier ORLEN Paczka to forma dostawy, którą zamówisz na platformie GlobKurier.pl. Skorzystasz z niej jako klient indywidualny lub biznesowy. Sam wybierasz, z którego punktu wyślesz paczkę. Są one usytuowane w dogodnych lokalizacjach, znajdziesz je na stacjach paliw czy w kioskach RUCHu. Nadając przesyłkę nie musisz tracić czasu czekając na kuriera. Udaj się do punktu o dogodnej dla siebie porze, która nie zakłóci Twojego planu dnia. Jak wysłać paczkę z GlobKurier.pl? W Legnicy znajduje się około 11 punktów ORLEN Paczka, w których wygodnie nadasz swoją przesyłkę. Usługa pozwala na wysyłkę małej paczki o wymiarach nie przekraczających 20 cm x 30 cm x 50 cm oraz wadze do 20 kg. Doręczenie przesyłki realizowane jest do 3 dni roboczych. Punkty ORLEN Paczka czynne są zazwyczaj w przedziale godzinowym od 6:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku i nieco krócej w weekendy. Szczegółowy wykaz lokali oraz godziny ich otwarcia znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zamów kuriera na GlobKurier.pl i wyślij wygodnie paczkę z wybranej przez siebie lokalizacji. Tani kurier Legnica? Nasza platforma logistyczna współpracuje z cenionymi przewoźnikami. Dzięki temu możemy zaoferować Ci konkurencyjne ceny na wysyłkę paczek. Nasi klienci nadają dużo przesyłek, co przekłada się na negocjowanie cen. Nie przepłacaj na dostawie. Wysyłaj tanio z GlobKurier.pl.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zamów kuriera na naszej stronie internetowej i nadaj paczkę w jednym z punktów ORLEN Paczka. Tani kurier Legnica to nasza propozycja dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jak złożyć zamówienie? Jeśli jesteś zainteresowany usługą kurier ORLEN Paczka, wejdź na naszą stronę internetową i dokonaj szybkiej wyceny. Znacznie łatwiej będzie Ci to zrobić jeśli wcześniej spakujesz przesyłkę. W formularzu wyceny podaj wagę przesyłki oraz jej wymiary. 

 

Nasz system przedstawi Ci możliwe formy dostawy. W tym wypadku wybierz opcję ORLEN Paczka i złóż zamówienie. Dokonaj płatności wskazaną przez siebie metodą i udaj się z paczką do punktu ORLEN. Po wysłaniu przesyłki jej status będziesz mógł śledzić na stronie GlobKurier.pl. W tym celu będziesz potrzebować numer paczki GK. Znajdziesz go w mailu potwierdzającym zamówienie oraz w panelu klienta. Śledzenie przesyłki to dobry sposób, aby łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się paczka oraz dowiedzieć się, kiedy zostanie odebrana przez adresata. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: