Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Legnica

Zamów kuriera DHL w Legnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Legnica

Legnica jest miastem liczącym ponad 98 tys. mieszkańców. Miasto stanowi też Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy. Znajdują się w nim wielkie zakłady takie jak: KGHM Polska Miedź, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna czy Legnicki Park Technologiczny. Kwitnie też handel elektroniczny. Nie dziwi zatem fakt, iż tanie i wysokiej jakości usługi kurierskie są mocno pożądane. Jednakże, która z firm kurierskich jest tania i godna zaufania. Jedną z “zakorzenionych” w Polsce, znanych i powszechnie polecanych firm kurierskich jest DHL. Firma działa na polskim rynku od wielu lat i wielokrotnie udowodniła, że można jej zaufać. Ponadto DHL, w dbałości o komfort i wygodę Klientów, wypracował od początku istnienia trzy kanały nadawania paczek. Olbrzymim atutem jest fakt, iż dwa z nich skutkują odbiorem przesyłki bezpośrednio od Klienta. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Pierwszym kanałem zamówienia kuriera i nadania paczki jest kanał telefoniczny. Wystarczy zadzwonić pod numer: +48 42 6 345 350. Wykwalifikowany konsultant Działu Obsługi Klienta pomoże przejść przez proces nadania paczki i ustali termin jej odbioru. Również płatność za zlecenie można uregulować u kuriera. Dla wygody Klientów DHL uruchomił także sieć punktów DHL POP, w których można osobiście nadać lub odebrać przesyłkę. We wszystkich punktach DHL POP można nadawać i odbierać przesyłki, w godzinach pracy poszczególnych placówek. Trzecią, bardzo wygodną możliwością udostępnioną przez DHL jest opcja zamówienia kuriera przez Internet. Można to zrobić korzystając ze strony przewoźnika lub decydując się na pośrednictwo jednej z największych platform transportowych jaką jest GlobKurier.pl. Obie metody są równie szybkie i proste. Jednakże nadanie paczki za pomocą GlobKurier.pl, wiąże się z olbrzymią oszczędnością na kosztach wysyłki. GlobKurier.pl oznacza jedno-zawsze tani kurier Legnica. Platforma transportowa GlobKurier.pl posiada wiele atutów. Do najważniejszych należą możliwość wyboru firmy kurierskiej z spośród ponad 50 dostępnych przewoźników. I przede wszystkim bardzo niskie stawki cenowe, wynoszące nawet do 70% mniej, w stosunku do cen proponowanych bezpośrednio przez przewoźników. 

Ponadto GlobKurier.pl nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta oraz nie pobiera opłat abonamentowych. Godnym uwagi jest jednak fakt, iż Klienci decydujący się na założenie bezpłatnego konta na GlobKurier.pl, otrzymują dodatkowe funkcjonalności i profityJest to szczególnie korzystna decyzja, zwłaszcza dla Klientów firmowych, którzy nadają duże ilości przesyłek. Bowiem zarejestrowani na platformie Klienci firmowi mają między innymi możliwość:nadawania przesyłek za pobraniem,masowego nadawania przesyłek przy generowaniu zbiorczych listów przewozowych, a nawet możliwość odroczenia terminu płatności. Ponadto przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż online, GlobKurier.pl umożliwia integrację konta na platformie ,z największymi portalami sprzedażowymi, takimi jak: Allegro, eBay, Magento, PrestaShop czy  RedCart. Dodatkowym atutem platformy jest prosty w obsłudze i intuicyjny panel, który niesamowicie usprawnia proces nadawania przesyłek. Reasumując GlobKurier.pl to przede wszystkim tania, prosta i szybka metoda na zamówienie kuriera DHL do wybranej lokalizacji. Kurierzy DHL dowożą i odbierają paczki w dwóch przedziałach czasowych. Od poniedziałku do piątku do godzin południowych oraz w godz. 18.00-22.00. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: