Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Legnica

Zamów kuriera UPS w Legnicy korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Legnicy

Mieszkańcy Legnicy już od lat doceniają jakość, z jaką kurier UPS realizuje swoje usługi w ich mieście. Teraz jednak zamawiając kuriera UPS mamy możliwość zrobienia tego po znacznie niższej cenie na Globkurier. Jak to możliwe? Wśród wielu dostępnych na rynku firm świadczących usługi kurierskie, to właśnie UPS cieszy się w Legnicy największą estymą. Nic w tym dziwnego. Założona już w 1907 roku firma od ponad 100 lat świadczy najwyższej jakości transport przesyłek kurierskich na całym świecie, w tym w Polsce i Legnicy. To właśnie takie miasta jak Legnica obecnie rozwijają się najszybciej, a wraz z tym rozwojem i mieszkańcy i przedsiębiorcy oczekują kuriera, który charakteryzuje się konkretnymi cechami. Szybkość transportu, nieprzekraczająca 24 godzin od nadania, odpowiednie zabezpieczenie każdej przesyłki na wypadek uszkodzenia a także konkurencyjne ceny. UPS to ewenement na rynku, który spełni każde z powyżej wymienionych oczekiwań klientów. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Niskie ceny, szybkość przesyłki są wprawdzie ważne, jednak mieszkańcy Legnicy ponad wszystko cenią sobie wygodę i komfort zarówno w nadaniu jak i odbiorze przesyłek. UPS zauważyło wzmożoną potrzebę uelastycznienia swoich usług, dlatego zainicjowała zmiany, które mieszkańcy Legnicy bardzo docenili. Przede wszystkim mowa o długich godzinach pracy kurierów. W Legnicy profesjonalna kadra kurierów działa już od godziny 9:00 aż do 19:00, dzięki czemu każdy oczekujący na przesyłkę w szybkim czasie otrzyma to upragniony pakunek. Dodatkowo, UPS zainwestował w otwarcie placówek UPS Access Point. Czym są takie placówki? To ukłon w stronę wszystkich osób, które nie mogą być obecne podczas standardowego odbioru przesyłki w domu. Na nasze życzenie kurier może przekierować przesyłkę do jednego z punktów Access Point a my w dogodnym dla nas terminie mamy możliwość odwiedzin oraz odbioru takiej przesyłki, która bezpiecznie będzie na nas oczekiwała nawet kilka dni kalendarzowych.

 Nadanie przesyłki UPS jest możliwe na wiele sposobów, jednak my proponujemy ten, który okazuje się zdecydowanie najtańszy. Mowa tutaj o skorzystaniu z usług Globkurier – pośrednika usług kurierskich, który umożliwi nam dziecinnie proste nadanie paczki na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Czy zamówienie usługi kuriera z Globkurier jest skomplikowane? Nic z tych rzeczy. Przede wszystkim na stronie Globkurier.pl warto podać wszelkie informacje o naszej przesyłce. Miejsce nadania, odbioru, a także gabaryty przesyłki okażą się niezbędne do oszacowania kosztów usługi oraz przewidywanego czasu dostarczenia. Te dane ukażą nam się już po chwili, a my będziemy mogli wybrać tę firmę, której usługi okażą się dla nas najkorzystniejsze. Wśród wielu dostępnych ofert tani kurier UPS w zdecydowanej większości przypadków okaże się najtrafniejszym wyborem. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legnicy

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: