• Kody pocztowe Gniezno - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Gniezno.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Gnieźnie

     Kod pocztowy to jeden z podstawowych elementów jakie wpływają na skuteczne doręczenie przesyłki do odbiorcy. Nieprawidłowy ciąg cyfr umieszczony na paczce bądź liście może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić ich dostarczenie. Warto zatem jeszcze przed nadaniem przesyłki sprawdzić, czy wszystkie umieszczone na niej dane są prawidłowe. Jak to zrobić? Jednym z przydatnych w takich sytuacji narzędzi jest wyszukiwarka kodów pocztowych Gniezno. Jej działanie jest bardzo proste i wymaga jedynie urządzenia z dostępem do Internetu. Oznacza to, że możesz z niej korzystać niemal w każdym miejscu i o dowolnej porze. Chcesz sprawdzić, czy klient na pewno podał prawidłowe dane adresowe przy składaniu zamówienia? A może nie pamiętasz kodu pocztowego miejscowości, w której mieszka osoba, do której chcesz wysłać list? W każdym z tych przypadków wyszukiwarka kodów pocztowych okaże się pomocnym narzędziem.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Odpowiedź na to pytanie mogłaby się wydawać banalnie prosta. W końcu każdy z nas doskonale wie, jaki kod pocztowy jest przypisany do jego miejscowości oraz jak wygląda prawidłowo zaadresowana paczka bądź list. Może się jednak zdarzyć, że przez pośpiech pomylisz cyfry lub zapiszesz je w złej kolejności. Dlatego też przed nadaniem przesyłki warto zweryfikować, czy wpisany kod pocztowy Gniezno jest na pewno poprawny. W polsce kody pocztowe składają się z pięciu cyfr oddzielonych znakiem “-”. Prawidłowy zapis powinien wyglądać następująco: dd-ddd, gdzie “d” oznacza cyfrę. Taki ciąg cyfr należy umieszczać zawsze po lewej stronie nazwy miejscowości bądź placówki, do której nadajesz przesyłkę. Kolejna ważna kwestia to czytelność kodu pocztowego. Jeśli wpisujesz go ręcznie, pamiętaj, aby cyfry były wyraźne a tusz nie uległ rozmazaniu. W przypadku etykiet naklejanych np. na paczki, zwróć uwagę, aby taśma bądź inne naklejki nie zasłaniały kodu. Będzie to spore ułatwienie zarówno dla maszyny sortującej, jak i dla osoby doręczającej przesyłkę.

     Lista ważnych kodów pocztowych Gniezno

     Gniezno jest jednym z najbardziej znanych miast w Polsce. Jest to miasto królewskie będące pierwszą stolicą naszego kraju. Obecnie znajduje się tutaj siedziba władz powiatu gnieźnieńskiego oraz gminy Gniezno. Miasto nieustannie się rozwija, czego dowodem są m.in. renowacje ulic głównych i zabytkowych kamienic, budowa galerii handlowych czy modernizacja sieci komunikacji kolejowej i autobusowej. Są to elementy istotne zwłaszcza z perspektywy turystów, którzy tłumnie odwiedzają Gniezno. Lista kodów pocztowych dostępna w wyszukiwarce kodów pocztowych uwzględnia wszystkie ulice miasta, łącznie z nowymi osiedlami. Dzięki temu z łatwością znajdziesz właściwy adres i poprawnie nadasz przesyłkę. Szukasz adresu urzędu miasta Gniezno? Poniżej udostępniamy listę ważnych adresów przydatnych zarówno w korespondencji, jak i podczas wizyty w mieście.

     • Ul. Lecha 6, 62-200 Gniezno; Urząd Miasta

     • Aleje Reymonta 9-11, 62-200 Gniezno; Urząd Gminy

     • Ul. Franciszkańska 9/10, 62-200 Gniezno; Sąd Rejonowy

     • Ul. Spichrzowa 4, 62-200 Gniezno; Urząd Skarbowy

     • Ul. Kostrzewskiego 1, 62-600 Gniezno; Muzeum Początków Państwa Polskiego

     • Ul. Kolegiaty 2, 62-200 Gniezno; Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: