Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Gniezno

Zamów kuriera UPS w Gnieźnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Gniezno

W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy korzystamy z przesyłek kurierskich. Poszukując firmy, która przewiezie nasze paczki warto jednak zwracać uwagę na ceny przesyłek oraz ich rodzaje. Stawiajmy na firmy o ugruntowanej pozycji, które są w stanie zaoferować nam wysoką jakość usług oraz szybką dostawę. Jedną z takich firm jest z całą pewnością kurier UPS. Gniezno jest jednym z miast, które posiadają szereg punktów tej firmy. Jak zamówić kuriera tanio i wygodnie? Czas odpowiedzieć na to pytanie. Firma UPS to jedna z największych firm transportowych na świecie. Powstała w 1907 roku na terenie Stanów Zjednoczonych, jednak obecnie działa nie tylko w Ameryce, ale również w Europie. W Polsce UPS działa od 2005 roku.Co wyróżnia tego dostawcę? Przede wszystkim otwartość na potrzeby klientów. Firma oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe, standardowe oraz te o niestandardowych wymiarach. Na szczególną uwagę zasługują przesyłki ekspresowe, które doręczane są w przeciągu jednego dnia roboczego. W Gnieźnie kurier UPS posiada aż 8 punktów nadania i odbioru paczek, które znajdują się w dogodnych dla mieszkańców lokalizacjach. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Oczywistym jest, że mimo sporej dostępności punktów obsługi klienta UPS część osób może nie mieć ochoty lub możliwości samodzielnie dostarczać paczki do nadania. W takiej sytuacji kurier może odebrać ją z naszego domu lub firmy. Wystarczy jedynie wykorzystać internet. Jedną ze stron, którą warto odwiedzić jest GlobKurier.pl. To platforma transportowa, która pośredniczy pomiędzy firmami kurierskimi a klientami. Dzięki temu jest w stanie negocjować stawki dla klientów co przynosi im realne oszczędności. Wykorzystując GlobKurier.pl oszczędzasz więc nie tylko czas, ale również pieniądze. W jaki sposób zamówić kuriera? 

To bardzo proste. Na górze strony znajdziesz formularz, w którym podajesz miejsce nadania oraz odbioru przesyłki a także określasz jej wagę i wymiary. Otrzymujesz automatyczną wycenę dla różnych sposobów nadania (paczka standardowa, ekspresowa itp). Wybierasz najlepiej dopasowaną do siebie ofertę, drukujesz list przewozowy oraz płacisz za usługę. Kurier odbierze od ciebie przesyłkę w określonych przez ciebie godzinach. Ty zaś masz możliwość monitorowania dostawy poprzez stronę GlobKurier.pl. Posiada ona również rozwiązania i integrację dla firm, dzięki czemu kurier UPS w Gnieżnie może być dla ciebie jeszcze tańszy i bardziej efektywny.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gnieźnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: