Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Gniezno

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Gnieźnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Gniezno

Coraz więcej osób decyduje się na wysyłkę towarów kurierem ORLEN Paczka. Jest to dawna Paczka w RUCH-u. Pozwala na wysyłkę niewielkich przedmiotów za niską cenę, której nie oferują inne firmy kurierskie. Takie rozwiązanie niewątpliwie jest bardzo korzystne, np. dla małych przedsiębiorców, ale i osób prywatnych. Również w Gnieźnie wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Warto więc dowiedzieć się, ile punktów nadania i odbioru znajduje się w mieście, jak działa przewoźnik i kiedy kurier dostarcza paczki. W Gnieźnie znajduje się 5 punktów nadania i odbioru kuriera ORLEN Paczka. Najdłużej czynny jest punkt na ul. Budowlanych 15. Otwarty jest od poniedziałku do soboty od godziny 6.00 do 22.00, natomiast w niedzielę od 8.00 do 21.00. Taka opcja jest dobrym wyborem dla osób, które pracują długo i nie zawsze mają możliwość skorzystania z punktów czynnych do godz. 16.00. Taki znajduje się na ul. Witkowskiej 103, jednak w soboty i niedziele jest on zamknięty. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeżeli szukacie także punktu na innej ulicy czynnego w niedzielę, to zawsze możecie wybrać się na ul. Witkowską 119, gdzie punkt czynny jest od poniedziałku do soboty od 6.00 do 22.00, a w niedzielę od 9.00 do 17.00. Można także udać się na ul. Tumską 13. Ten punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 19.00, natomiast w sobotę od 7.00 do 16.00. Także w niedzielę można odebrać paczki – od 10.00 do 14.00. Kurier dostarcza paczki codziennie o godz. 6.00. Kurier ORLEN Paczka dostarcza przesyłki maksymalnie w ciągu 3 dni roboczy, a najczęściej w czasie od 1 do 2 dni. Tani kurier w Gnieźnie to ORLEN Paczka. Warto zamówić go za pośrednictwem Globkurier.pl. Jest to niezwykle proste. Najpierw należy założyć konto na stronie, co trwa dosłownie chwilę. Wystarczy podać podstawowe dane, a ponadto potwierdzić rejestrację. Konto jest całkowicie darmowe. Po jego potwierdzeniu można już wyceniać paczki. Wystarczy wpisać wszystkie parametry w odpowiednie pola. Długość, szerokość, wysokość paczki musi być ściśle określona, to znaczy mieścić się w limicie dla kuriera ORLEN Paczka. Ów limit to 20 cm x 30 cm x 50 cm. 

Waga paczki nie może  przekraczać 20 kg. Jeśli przesyłka spełnia te kryteria, to można wysłać ją właśnie tym kurierem. Wystarczy kliknąć “wyceń przesyłkę”, a następnie z listy dostępnych kurierów wybrać ORLEN Paczka. W tym momencie można opłacić przesyłkę online, choć warto wiedzieć, że dostępna jest także płatność w punktach kiosku RUCH kartą lub gotówką. Wystarczy udać się do najbliższego punktu nadania z odpowiednio opakowaną przesyłką. Trzeba wybrać solidne opakowanie, a także najlepiej folię stretch, która zapobiegnie zawilgoceniu czy zamoknięciu paczki. Na paczce musi znaleźć się także list przewozowy. To właśnie numer przesyłki będzie potrzebny, by śledzić ją na stronie Globkurier.pl, ale taka usługa jest całkowicie darmowa. Należy wiedzieć, że u tego brokera kurierskiego można uzyskać wycenę niższą nawet o 70% niż u przewoźnika, a wszystko dlatego, że ceny są negocjowane. Globkurier.pl udziela również wsparcia w procesie reklamacyjnym.          

 
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gnieźnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: