Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Gniezno

Zamów kuriera DPD w Gnieźnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Gniezno

Gniezno to historyczne miasto i pierwsza stolica Polski. To tu można zobaczyć między innymi słynną katedrę z Drzwiami Gneźnieńskimi obrazującymi życie i śmierć św. Wojciecha, a także Muzeum Początków Państwa Polskiego. To niewielkie miasto, które liczy ok. 68 tys. mieszkańców, ale usługi kurierskie są tu niezwykle rozwinięte. Szeroką ofertę ma chociażby kurier DPD i warto dowiedzieć się więcej na temat pracy kurierów oraz punktów nadania i odbioru w Gnieźnie. Chcesz zamówić taniego kuriera? Gniezno poza punktami odbioru i nadania ma do zaoferowania znacznie więcej, bowiem możesz przez Internet, a dokładnie za pośrednictwem platformy Globkurier.pl wycenić paczkę i nadać ją z Gniezna do innej miejscowości albo z danej miejscowości do Gniezna. Musisz znać cztery parametry paczki: długość, szerokość, wysokość, a także wagę. Wyświetlają się najkorzystniejsze oferty. DPD ma jedną z najtańszych na rynku, zwłaszcza w ramach negocjowanych stawek w globkurier.pl. Zatem po wybraniu kuriera, płacisz za usługę i czekasz na odbiór paczki. Kurier DPD powinien pojawić się w kolejnym dniu roboczym w godz. od 8.00 do 18.00. Jeśli chcesz dowiedzieć się orientacyjnie, gdzie znajduje się kurier, to możesz zadzwonić na infolinię. Paczka dotrze w bardzo krótkim czasie. W ramach oferty kurierskiej możesz zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie paczki.   

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Gnieźnie, jak do tej pory, funkcjonuje kilka punktów nadania i odbioru DPD Pickup. Jeden z nich zlokalizowany jest przy Placu Józefa Piłsudskiego 8. Punkt jest czynny od poniedziałku do czwartku w godz. od 6.00 do 22.00, a w piątki i soboty od 6.00 do 23.00. Kolejny punkt znajdziecie przy ul. Franklina Roosevelta 120. W tym miejscu można odebrać, ale i nadać paczkę DPD w godz. od 10.00 do 18.00. To główny punkt DPD w mieście. Punkt DPD Pickup znajduje się także przy ul. Słonecznej 3 B. Paczki można nadawać i odbierać od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 21.00, a także w soboty od 9.00 do 12.00. Osoby mieszkające blisko lokalizacji Wrzesińska 128, pod tym adresem znajdą punkt DPD, który działa od godz. 6.00 do 23.00 od poniedziałku do soboty. Kolejny punkt zlokalizowany jest przy ul. Leśnej 15. Przesyłki można nadawać i odbierać w godz. od 6.00 do 22.00 – od poniedziałku do soboty. 

DPD Pickup znajduje się także na Os. Władysława Łokietka 20B/1. Jest czynny w godz. od 6.00 do 22.00 – od poniedziałku do soboty. Jeśli blisko Waszego miejsca zamieszania znajduje się ul. Grzybowa 4a, to tam możecie nadać przesyłkę DPD, w godz. od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od 9.00 do 15.00. Jeśli znajdujecie się blisko ul. Wolności 42 B, to właśnie tam możecie nadać przesyłkę DPD. Oczywiście jest tu dostępny także punkt odbioru. Jest czynne od 6.00 do 23.00 od poniedziałku do soboty. Ostatni z obecnie dostępnych punktów zlokalizowany jest przy ul. Kostrzyńskiej 1 i czynny w godz. od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty. Wiele punktów w Gnieźnie jest zatem czynnych stosunkowo długo, zatem niezależnie od godzin pracy, można z powodzeniem nadać przesyłkę danego dnia bądź ją odebrać. Kurierzy DPD pracują w godz. od 8.00 do 18.00.   

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gnieźnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: