Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Gniezno

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Gnieźnie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Gniezno

Nazywane “Miastem Królów” Gniezno w województwie wielkopolskim ma wspaniałą historię: była to pierwsza stolica Polski, gdzie koronowało się pięciu królów: Bolesław Chrobry, Mieszko II, Bolesław Śmiały, Przemysł II i Wacław II. Choć przez wieki znaczenie Gniezna znacznie zmalało, obecnie miasto rozwija się dynamicznie: pojawiają się tu liczne firmy i inwestycje. To powoduje rosnące zainteresowanie ofertą usług kurierskich i Poczty Polskiej. Poczta Polska to spółka Skarbu Państwa o długiej tradycji – sięgającej jeszcze XVII wieku. W 1997 roku powołano należącą do niej firmę Pocztex – która koncentruje się na usługach kurierskich. Mieszkańcy Gniezna bardzo chętnie korzystają z jej oferty. Jest to często pierwszy, instynktowny wybór. Niewątpliwie na atrakcyjność usług świadczonych przez Pocztę Polską świadczy możliwość wygodnego nadawania przesyłek w urzędach pocztowych w dogodnych lokalizacjach na terytorium całej Polski (7300 placówek, agencji i filii, w tym 11 na terenie Gniezna) oraz ogólnopolski zasięg. Pocztex obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmowych. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki nadawane za pośrednictwem Poczty Polskiej są relatywnie niedrogie, wiele osób uważa, że jest to tani kurier w Gnieźnie. Na uwagę zasługuje również szybkie tempo realizacji zleceń, w szczególności w opcji Kurier48 lub Kurier24 – z gwarancją dostawy w 24 i 48 godzin. W przeciwieństwie do wielu innych firm kurierskich Pocztex dostarcza paczki również w godzinach popołudniowych, co może być bardzo wygodne dla osób pracujących. Zastanawiasz się w jaki sposób najkorzystniej nadawać paczki w Gnieźnie? W zależności od potrzeb, możesz wybrać jedno z kilku rozwiązań: dostarczyć przesyłkę do placówki Poczty Polskiej lub innej firmy kurierskiej lub też nadać paczkę przez Internet. Usługi kurierskie online cieszą się rosnącą popularnością zwłaszcza w czasach pandemii SARS-Cov-2. 

Osoby, które chcą bezpiecznie wysłać paczkę mogą zrobić to bez wychodzenia z domu – kurier odbierze paczkę spod Twoich drzwi. Jeżeli chcesz znaleźć najkorzystniejszą opcję online, zamów kuriera poprzez platformę Globkurier.pl. Dostaniesz natychmiastową wycenę usługi u kilkudziesięciu przewoźników i łatwo wybierzesz najlepszą opcję. Niestety, w tej chwili przez platformę nie można zamówić kuriera Poczty Polskiej, jednak znajdziesz bardzo atrakcyjne propozycje kilkudziesięciu innych firm kurierskich. Po wyborze oferty i opłaceniu zlecenia kurier odbierze od Ciebie paczkę – pod wskazanym przez Ciebie adresem. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie Twoja przesyłka się znajduje, wystarczy, że podasz numer paczki.     

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gnieźnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: