Logo
Menu

globbox

Globbox Gniezno

Sprawdź ofertę GlobBox w Gnieźnie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Gniezno

Globbox Gniezno to propozycja dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy nie chcą przepłacać na dostawie. Oferujemy komfortowe nadania i odbiory paczek w innowacyjnych punktach paczkowych. Udaj się do jednego z ponad 5500 lokali i wyślij paczkę. Łatwo dostosujesz godzinę nadania, tak aby nie kolidowała z Twoimi obowiązkami. Wyślij z nami przesyłkę kopertową, paletę lub paczkę. Realizujemy dostawy na terenie Gniezna i okolic. Zlecisz nam także doręczenie do innej części Polski lub poza jej granicę.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Poznaj nasze możliwości i nadaj przesyłkę w Globbox. W Gnieźnie dostępne są dla Ciebie dwa punkty paczkowe Globbox. Paczkę nadać możesz zazwyczaj w godzinach 7:00 – 21:00. Szczegółowy wykaz oraz aktualne godziny pracy i adresy punktów dostępne są dla Ciebie w zakładce “znajdź punkt”. Nie chcesz wysyłać paczki w punkcie i wolisz, aby to przewoźnik odebrał ją od Ciebie? Na naszej stronie internetowej masz możliwość doręczenia również ze standardowym odbiorem przez dostawcę. Sprawdź naszą ofertę i zamów kuriera. Co charakteryzuje punkty Globbox? Są one usytuowane w placówkach bankowych, lokalach handlowych i usługowych. Możesz w nich wygodnie nadać i odebrać przesyłkę. Nie czekaj na kuriera i udaj się do punktu w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Wybierz czas nadania, który nie będzie przeszkadzał w realizacji codziennych zadań i obowiązków. Tani kurier Gniezno? Dokonaj wyceny na stronie i poznaj nasze propozycje na wysyłkę przesyłek paletowych, kopert oraz paczek. Dostarczamy także poza granicę Polski, m.in. do: USA, Anglii, Irlandii, Niemiec czy Francji.

Globbox Gniezno to możliwość wysyłki z komfortowym odbiorem w jednym z punktów paczkowych. Złożysz zamówienie w kilku prostych krokach. W pierwszej kolejności spakuj przesyłkę i dokonaj wyceny na stronie internetowej. Proces ten nie jest skomplikowany. Dane jakie musisz podać to m.in. waga oraz wymiary przesyłki. W następnym kroku otrzymasz nasze propozycje wysyłki w konkurencyjnych cenach. Wybierz jedną z nich i zamów kuriera. Do wyboru masz możliwość odbioru przesyłki przez przewoźnika lub wygodne nadanie paczki w punkcie Globbox. Opłać zamówienie lub wybierz doręczenie za pobraniem. Tani kurier Gniezno? Nadawaj przesyłki z Globbox. Mamy ciekawe cenowo propozycje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dokonaj wyceny na stronie i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić. Po wysłaniu przesyłki jej status śledź na Globbox. Dowiedz się, jak przebiega proces dostawy oraz kiedy paczka zostanie doręczona do adresata. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gnieźnie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: