• Kody pocztowe Biała Podlaska - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Białej Podlaskiej.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Białej Podlaskiej

     Chcesz nadać przesyłkę do Białej Podlaskiej, ale nie jesteś pewien, jaki kod pocztowy będzie prawidłowy? Dzięki prostemu i intuicyjnemu narzędziu jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych na GlobKurier.pl, z łatwością sprawdzisz potrzebne informacje. Dlaczego jest to takie istotne? Kod pocztowy Biała Podlaska pozwala na przekierowanie przesyłki we właściwe miejsce oraz dostarczenie jej do adresata. Jeśli pomylisz się przy wpisywaniu lub wpiszesz kod przynależny do innej miejscowości, przesyłka dotrze do odbiorcy ze sporym opóźnieniem bądź zostanie do Ciebie odesłana. Nie jest to komfortowa sytuacja, zwłaszcza, jeśli wysyłasz sporo paczek dziennie i musisz na czas nadać towar z Twojego sklepu internetowego. Aby zatem znaleźć prawidłowy kod pocztowy lub zweryfikować jego poprawność, skorzystaj z wyszukiwarki i dokładnie przepisz uzyskane informacje. W ten sposób unikniesz problemów, a dzięki opcji śledzenie przesyłki na naszej platformie będziesz mógł na bieżąco monitorować, czy dotarła ona do właściwego odbiorcy.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Kody pocztowe w Polsce są usystematyzowane i mają określoną budowę. Składają się z pięciu cyfr rozdzielonych znakiem “-”. Ich prawidłowy zapis to: dd-ddd (“d” odpowiada cyfrze) po lewej stronie nazwy miejscowości lub instytucji, do której adresowana jest przesyłka. Kod pocztowy może być przypisany do konkretnej miejscowości, jej części lub danej placówki pocztowej. Aby sprawdzić, jaki kod jest prawidłowy dla ulicy w danym mieście, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki, która zawiera bazę wszystkich kodów pocztowych w Polsce. Możesz wyszukiwać potrzebne informacje na dwa sposoby: wyszukać kod pocztowy wpisując adres lub wyszukać adres wpisując kod pocztowy. Obie opcje są całkowicie darmowe i dostępne w naszym serwisie bez limitu. Aby zweryfikować, czy kod pocztowy Biała Podlaska jest prawidłowy, wystarczy, że będziesz miał pod ręką urządzenie mobilne z dostępem do Internetu.

     Lista ważnych kodów pocztowych Mielec

     Biała Podlaska jest miastem na prawach powiatu usytuowanym we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Tutaj znajduje się siedziba powiatu bialskiego i gminy Biała Podlaska. W Białej Podlaskiej znajduje się sporo zabytków związanych z bogatą historią tego magnackiego miasta. Na szczególną uwagę zasługują m.in. zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów czy cmentarz żydowski i synagogi. Wysyłasz przesyłki do Białej Podlaskiej? Nie zapomnij o prawidłowym zaadresowaniu paczek i listów. W tym celu przydatna będzie wyszukiwarka kodów pocztowych oraz lista ważnych adresów zamieszczona poniżej:

     • Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 21-500 Biała Podlaska; Urząd Miasta

     • Ul. Brzeska 41, 21-500 Biała Podlaska; Starostwo Powiatowe

     • Ul. Brzeska 20/22, 21-500 Biała Podlaska; Sąd Rejonowy

     • Ul. Warszawska 12, 21-500 Biała Podlaska; Muzeum Południowego Podlasia

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: