Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Biała Podlaska

Zamów kuriera DHL w Białej Podlaskiej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Biała Podlaska

Biała Podlaska leży w województwie lubelskim w niedużej odległości od granicy polsko-białoruskiej. Miasto liczy sobie prawie 57 tysięcy mieszkańców, którzy chętnie korzystają z usług firmy kurierskiej DHL. W Białej Podlaskiej działają liczne punkty obsługi klientów DHL, w których zarówno wydaje się paczki, jak i przyjmuje od klientów przesyłki do nadania. Przesyłki kurierskie są dostarczane również bezpośrednio do klientów, którzy zamówią zakupy w sklepie internetowym z dostawą na wskazany adres. Kurier DHL w Białej Podlaskiej działa na terenie wszystkich osiedli, co zapewnia wysoką dostępność jego usług. Wszyscy klienci firmy kurierskiej mogą odbierać i nadawać paczki w Punktach Obsługi Paczek. DHL POP są zlokalizowane w popularnych sklepach, które pracują od poniedziałku do soboty i w tych dniach wydają przesyłki. Tani kurier Biała Podlaska działa również w niedziele – część punktów DHL POP jest czynna w dni wolne od pracy.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Punkty DHL POP funkcjonują w osiedlowych sklepach Żabka, Groszek i ABC. Ponadto otwarto je w sklepach Lidl i Kaufland oraz salonach prasowych Inmedio. Mieszkańcy Białej Podlaskiej odbiorą w nich paczki standardowe o masie nie większej niż 25 kg. Cięższe przesyłki można odbierać w DHL Parcel przy terminalu w Lublinie lub zamawiać ich dostawę bezpośrednio pod wskazany adres. W DHL POP dozwolone jest nadawanie przesyłek krajowych z przygotowaną etykietą po wcześniejszym dokonaniu płatności online. Wysyłka paczek DHL z serwisem globkurier.pl jest znacznie łatwiejsza i tańsza niż w przypadku samodzielnego załatwiania wszystkich formalności. Platforma oferuje swoim użytkownikom ceny niższe do 70% w porównaniu do standardowego cennika DHL. 

 

 

   

Globkurier.pl wynegocjował je w imieniu wszystkich swoich klientów, by zapewnić dostęp do wysokiej jakości usług bez wysokich kosztów. Wszystkie paczki wysyłane za pośrednictwem serwisu są objęte śledzeniem, dlatego można kontrolować postępy w ich transporcie oraz termin dostarczenia do adresata. Ponadto przesyłki DHL za pośrednictwem globkurier.pl można objąć dobrowolnym ubezpieczeniem od zniszczeń powstałych w wyniku transportu. Platforma ułatwia zapakowanie przesyłki w prawidłowy sposób, wskazując w wyszukiwarce, jakie są rozmiary i maksymalna waga paczek w określonej cenie. Użytkownik nie musi znać ich gabarytów, gdyż na podstawie wskazanych przez niego wymiarów, platforma pomoże dobrać typ paczki i dokonać płatności za jej dostarczenie. Po opłaceniu paczki użytkownik otrzymuje etykietę przewozową i nadaje towary do transportu.

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białej Podlaskiej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: