Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Biała Podlaska

Zamów kurieraw Białej Podlaskiej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Biała Podlaska

Biała Podlaska leży w województwie lubelskim w niewielkiej odległości od granicy z Białorusią. Miasto we wschodniej części Polski zamieszkuje ponad 56 tysięcy mieszkańców. Rozwijająca się na terenie Białej Podlaskiej sprzedaż wysyłkowa oraz wzrost liczby małych przedsiębiorstw sprawiają, że w mieście działa rozbudowana sieć kurierska. Ważne miejsce zajmuje w niej Pocztex, czyli kurier Poczta Polska. Jak wygląda jego oferta? Co wyróżnia usługi kurierskie Poczty Polskiej? Kurier Poczta Polska Biała Podlaska gwarantuje dostawę paczek tego samego dnia w przypadku kuriera miejskiego. Przesyłki o wadze do 10 kg są dostarczane w ciągu 3-4 godzin od nadania, co sprawia, że ważne dokumenty i towary błyskawicznie docierają do kontrahentów lub bliskich. Kurier bezpośredni odbiera przesyłki o wadze do 100 kg od drzwi do drzwi, dzięki czemu w celu nadania paczki klient nie musi udawać się do placówki pocztowej. Tani kurier Biała Podlaska zapewnia również dostęp do usług ekspresowych na terenie całej Polski, dzięki którym odbiorca otrzymuje zamówione towary w ciągu 24 godzin.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W ofercie Pocztexu znajdują się przesyłki dostarczane na terenie całej Białej Podlaskiej we wszystkie dni w tygodniu. Klient może zdecydować się na paczkę z doręczeniem w niedziele lub święta, w godzinach nocnych lub po określonej godzinie. Dzięki temu termin odbioru przesyłki dopasowuje się do indywidualnych potrzeb odbiorcy. W ramach usług dodatkowych klienci Pocztexu korzystają również z ochrony delikatnych towarów w czasie transportu, zamawiają dokumenty zwrotne lub otrzymują potwierdzenie odbioru. Kurier Poczta Polska współpracuje z serwisem globkurier.pl, dzięki czemu jego użytkownicy mogą skorzystać z usług Pocztexu tańszych do 70% w stosunku do standardowego cennika. Globkurier.pl negocjuje ceny z Pocztą Polską, dlatego użytkownicy nie muszą płacić więcej za usługi, jeśli wysyłają tylko jedną paczkę. 

Serwis jest przeznaczony zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Przed wysłaniem paczki w globkurier.pl użytkownik korzysta z wyszukiwarki. Podaje w niej wymiary i wagę paczki, jej typ, a także adresy nadawcy i odbiorcy. Na tej podstawie serwis wskazuje przewoźników, którzy są w stanie zrealizować usługę wraz ze wskazaniem kosztów wysyłki i czasu oczekiwania na doręczenie. W razie potrzeby wszystkie paczki wysyłane przez platformę można objąć ubezpieczeniem. Paczka po wysłaniu może być śledzona w celu sprawdzenia postępów w jej dostawie do adresata.    

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białej Podlaskiej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: