Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Biała Podlaska

Zamów kuriera InPost w Białej Podlaskiej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Biała Podlaska

Dynamicznie rozwijająca się branża handlu internetowego, bezpośrednio przekłada się na rozwój sektora usług kurierskich i logistycznych. Firma InPost jest obecnie liderem tej branży, a pozycję tę uzyskała dzięki innowacyjnym i efektywnym rozwiązaniom. Kurier InPost jest liderem na rynku usług kurierskich i logistycznych. Prężnie rozwija działania oferowane firmom zajmującym się e-commerce. Jako pierwszy na runku Polskim stworzył sieć paczkomatów. Dzięki sieci całodobowych punktów, w których bez problemu można zarówno nadać jak i odebrać paczkę, stał się jednym z najchętniej wybieranych usługodawców w kraju. Obecnie aż 98% przesyłek dociera do adresata już następnego dnia po wysłaniu. Dodatkową zaletą paczkomatów jest aspekt ekologiczny. Dzięki zbiorowemu dostarczaniu przesyłek ograniczeniu ulegają zarówno korki, jak i emisja spalin. Kurier InPost Biała Podlaska posiada aż 29 punktów, w których użytkownicy mogą sprawnie i szybko odebrać oraz nadać przesyłkę. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wśród nich są zarówno paczkomaty jak i PaczkoPunkty. Pozwalają one na prostą i szybką obsługę zamówień i wysyłek. Obecnie dla klientów systematycznie korzystających z usług InPost dostępna jest również aplikacja. Dzięki niej przesyłki mogą być odbierane zdalnie, poprzez automatyczne otworzenie skrytki. Zmniejsza to czas niezbędny do odebrania paczki oraz pozwala na maksymalne zachowanie higieny. Przesyłki dostarczane za pośrednictwem kuriera InPost docierają do adresata już następnego dnia. Dzięki możliwości skorzystania z wygodnej opcji “zamów kuriera” nadawca może przekazać przesyłkę bez konieczności wychodzenia z domu. Paczki o wadze do 30 kilogramów zostaną doręczone do godziny 10 lub 12, w zależności od wybranej opcji. 

Natomiast przesyłki cięższe, o wadze do 50 kilogramów mają opcję gwarantowanej dostawy do godziny 17 następnego dnia roboczego, Standardowy wymiar paczki, jaki jest dostępny, to nie więcej niż 120 centymetrów. Intuicyjne wysyłanie paczek z pomocą platformy GlobKurier.pl jest wyjątkowo proste i pozwala oszczędzić czas. Tani kurier Biała Podlaska odbierze nadawaną paczkę spod wskazanego adresu po dopełnieniu jedynie kilku formalności. Najpierw należy wejść w zakładkę oferującą szybką wycenę. W tym miejscu konieczne jest podanie danych na temat przesyłki – jej waga oraz wymiary. W następnej kolejności wystarczy wybrać usługę oraz ją opłacić. Wtedy pozostaje jedynie czekać na kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białej Podlaskiej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: