• kurier dpd

  Kurier DPD Biała Podlaska

  Zamów kuriera DPD w Białej Podlaskiej korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Biała Podlaska

  Platforma transportowa GlobKurier.pl jest jedną z najlepszych platform nadawania paczek w DPD, w Białej Podlaskiej i w całej Polsce. Jednakże nie jest to jedyna możliwość wysyłania przesyłek w tym mieście. DPD Polska jako jedna z najczęściej wybieranych firm kurierskich, z myślą o swoich obecnych i potencjalnych Klientach, którzy wolą osobiście nadawać przesyłki zadbała również o łatwy dostęp do punktów nadawania i odbioru paczek. Gdzie zatem mieszczą się w Białej Podlaskiej takie punkty? I jak nadać przesyłkę z GlobKurier.pl? Drugim, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość nadania przesyłki drogą internetową. Wystarczy wejść na stronę przewoźnika i złożyć zlecenie. Nadaną przesyłkę kurier odbierze pod wskazanym w nadaniu adresie. Drugą możliwością, dużo tańszą jest zamówienie kuriera przez platformę Globkurier.pl.  

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Korzystanie z platformy celem nadania przesyłki jest całkowicie niezobowiązujące. Może natomiast przynieść wiele korzyści i gratyfikacji finansowych. Głównie z uwagi na fakt, że stawki cenowe na platformie są nawet o 70% niższe, od cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Dodatkowym atutem platformy jest brak konieczności rejestracji i zakładania konta, a także brak opłat abonamentowych. Konkludując, GlobKurier.pl jest platformą idealną nawet dla osób, które sporadycznie wysyłają przesyłki. Z kolei w przypadku Klientów firmowych, którzy nadają duże ilości paczek, rejestracja i darmowe konto na platformie przynoszą szereg dodatkowych korzyści. Pierwszym, godnym uwagi aspektem, w przypadku zarejestrowanych na platformie przedsiębiorców wysyłających powyżej 20 paczek krajowych w miesiącu, jest możliwość dodatkowej negocjacji cen za wysyłki. Ponadto zarejestrowani Klienci firmowi mogą korzystać między innymi z takich funkcjonalności jak: nadawanie przesyłek za pobraniem, masowe nadawanie przesyłek, tworzenie zbiorczych listów przewozowych czy utworzenia konta prepaid, które pozwala na dokonywanie przedpłat i regulowanie zebranymi środkami płatności. 

  Wartym uwagi jest też fakt, iż płatności prepaid umożliwiają otrzymywanie jednej faktury zbiorczej za usługi. Ponadto jedną z dodatkowych zalet platformy jest prosty i szybki proces nadawania przesyłek, który pozwala na dużą oszczędność bezcennego czasu. Standardowy czas pracy kurierów ma miejsce w dni robocze pomiędzy godziną 8.00, a 18.00. Jednakże w wybranych miastach i oddziałach przewoźnika istnieje możliwość wykupienia opcji, która przyśpieszy wizytę kuriera.  Bowiem za dodatkową opłatą możliwa jest dostawa na godzinę. Oznacza to, że kurier przyjedzie po odbiór przesyłki już następnego dnia najpóźniej do godziny 12.00 lub po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu na konkretną godzinę. Należy jednak pamiętać, iż usługa ta nie jest dostępna we wszystkich miastach i oddziałach przewoźnika. Warto zatem najpierw sprawdzić taką możliwość na infolinii DPD. Można to zrobić w dni robocze pomiędzy godziną 8.00, a 19.00 oraz w soboty do godziny 14.00. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białej Podlaskiej

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: