Logo
Menu

globbox

Globbox Biała Podlaska

Sprawdź ofertę GlobBox w Białej Podlaskiej i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Biała Podlaska

Intensywny rozwój e-commerce w Polsce, wpłynął rykoszetem na eskalację branży kurierskiej. Sytuacja taka ma miejsce zarówno w dużych miastach jak i nieco mniejszych. Coraz więcej ludzi dokonuje zakupów drogą internetową, oczekując dostawy zakupów do domu lub punktu paczkowego. Biała Podlaska nie różni się pod tym względem od innych miast w kraju. Solidne i tanie usługi kurierskie są również w tym mieście mocno pożądane. Jakie aspekty w takim razie są najważniejsze przy wyborze kuriera? Czy w Białej Podlaskiej jest kurier, który szczególnie się wyróżnia na tle branży?

Nadaj przesyłkę z Globbox

Broker kurierski Globbox jest firmą, która skupia ponad 50 przewoźników, proponując swoim Klientom możliwość wyboru kuriera. Ponadto firmę charakteryzuje olbrzymia dbałość o powierzone przesyłki. Jako w jednej z niewielu, w przypadku uszkodzenia, opóźnienia terminu dostawy czy zaginięcia przesyłki, pracownicy GlobBox wyręczają Klientów w procedurze reklamacyjnej. Firma zadbała także o łatwy dostęp do swoich usług, co automatycznie przełożyło się na wzrost jej popularności. Dla mieszkańców Białej Podlaskiej zostały uruchomione punkty paczkowe GlobBox, w których Klienci mogą osobiście odbierać i nadawać paczki. Dodatkową możliwością jest też opcja nadawania przesyłek drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z pracy czy z domu. I ostatnim olbrzymim argumentem przemawiającym za wyborem tego brokera są atrakcyjne ceny za wysyłkę. Na terenie Białej Podlaskiej znajdują się punkty paczkowe GlobBox zlokalizowane między innymi: w sklepie nocnym na Al.1000-Lecia 32, w sklepie Lewiatan na ul. Prosiuki 30 i na ul. Sidorskiej 43b, w sklepie spożywczym Jaga. Klienci GlobBox mogą, po uprzednim nadaniu paczki przez stronę  wysyłać paczki w punktach Paczka Orlen zlokalizowanych między innymi: na ul. Sidorskiej 57, na Placu Wolności nr. 5 i nr. 19, Sapieżyńskiej 8/4, Orzechowej 34. Janowskiej 11g i na ul. Terebelskiej 57/65. 

We wszystkich punktach Paczka Orlen, poza znajdującymi się na ul. Janowskiej 11g i Sapieżyńskiej 8/4, istnieje możliwość nadania paczki za pobraniem. Przesyłki w GlobBox można również nadawać drogą elektroniczną. Wystarczy wejść na stronę brokera Globbox. Podać wagę i wymiary przesyłki oraz kraj nadania i odbioru. Określić ilość i zawartość paczek. W ostatnim kroku należy uregulować płatność za zlecenie i zadecydować, czy przesyłka będzie odniesiona do punktu paczkowego czy ma być odebrana przez kuriera wybranego przewoźnika. Drugą opcją nadania paczki bez wychodzenia z domu czy z firmy, jest skorzystanie z usług platformy GlobKurier.pl, Procedura nadania zlecenia jest w tym przypadku taka sama jak na stronie brokera. Również należy dokonać wyceny paczki, wybrać GlobBox na wykonawcę usługi i opłacić zlecenie. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na kuriera, który odbierze przesyłkę. Ponieważ GlobKurier.pl proponuje stawki cenowe za wysyłki, niższe nawet do 70%, od stawek cenowych obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich, w połączeniu z niskimi cenami w GlobBox nasuwa się tylko jeden wniosek. Tani kurier Biała Podlaska gwarantowany przy wyborze GlobBox przez stronę GlobKurier.pl. 

 
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Białej Podlaskiej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: