Kody pocztowe Rzeszów - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Rzeszowie.

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA
    Nowy projekt (17)
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Rzeszowie

    Każdy z nas przynajmniej raz w życiu szukał w Internecie kodu pocztowego – realizując wysyłkę, sprawdzając skąd pochodzi doręczona do nas przesyłka lub czy zapamiętany kod jest prawidłowy. Kody pocztowe to pięć indywidualnie dobranych znaków które pozwalają nam na zidentyfikowanie nie tylko miasta, ale również jego dzielnicy. O tym czym jest wyszukiwarka kodów pocztowych, jak może nam ułatwić życie oraz jak skutecznie i bezproblemowo szukać kodów pocztowych w Rzeszowie, dowiesz się z poniższego materiału. Kody pocztowe (które inaczej nazywane są Pocztowymi Numerami Adresowymi) zostały wprowadzone w 1973 roku, ze względu na chęć ułatwienia procesu grupowania nadawanych i odbieranych przesyłek pocztowych. Kody pocztowe w Polsce złożone są z pięciu cyfr. Pierwsza z nich symbolizuje okręg pocztowy, druga – tzw. strefę kodową wraz ze wskazaniem na konkretną część danego okręgu. Trzecia cyfra odnosi się do sektora kodowego. Z kolei czwarta i piąta cyfra wskazują na dokładną lokalizację (adres) urzędu pocztowego. 

    W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Wyszukiwarka kodów pocztowych to narzędzie, które ułatwia nam zlokalizowanie konkretnego miejsca w Polsce. Najczęściej korzystamy z niej na dwa sposoby: Kiedy znamy dokładny adres i miejscowość, a nie znamy kodu pocztowego. Kiedy znamy kod pocztowy i chcemy poznać również dokładną lokalizację. Wpisując w wyszukiwarce odpowiednie dane, system lokalizuje nam obszar, którego poszukujemy lub do wskazanego obszaru przypasowuje pocztowy numer adresowy. Korzystanie z wyszukiwarki pozwala nam na zaoszczędzenie czasu i wysiłku, jaki jeszcze kilka lat temu musielibyśmy ponieść szukając kodów w książce teleadresowej czy dzwoniąc do jednej z placówek pocztowych. Dzisiaj przy pomocy Internetu możemy szybko i wygodnie znaleźć interesujące nas informacje. Wyszukiwarka kodów pocztowych Rzeszów to także narzędzie, dzięki któremu w precyzyjny sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo naszej przesyłki – adresując ją dokładnie tam, gdzie zależy nam by trafiła. W Polsce wiele miejscowości, w różnych częściach kraju nosi te same nazwy. Nadając przesyłkę z odpowiednim kodem pocztowym unikamy pomyłki i sytuacji, w której nasza przesyłka trafi w niepowołane ręce (np. w kwestiach urzędowych). Z wyszukiwarki warto skorzystać przed nadaniem przesyłki by upewnić się, że trafi do właściwego adresata. To również przydatne narzędzie, gdy chcemy sprawdzić skąd dokładnie pochodzi przesyłka adresowana do nas.

    Lista ważnych kodów pocztowych Rzeszów

    Zastanawiasz się jaki kod pocztowy Rzeszów mają najważniejsze instytucje? Sprawdź poniżej!

    • 35-064Urząd Miasta Rzeszowa
    • 35-010Urząd Marszałkowski
    •  35-209Pierwszy Urząd Skarbowy
    •  35-234Drugi Urząd Skarbowy
    • 35-959Podkarpacki Urząd Skarbowy
    • 35-075Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    • 35-310Uniwersytet Rzeszowski

    Jeśli jesteś mieszkańcem Rzeszowa i poszukujesz odpowiedniego kodu wskazującego dany okręg pocztowy odwiedź stronę XXX i już dzisiaj skorzystaj z nowoczesnej wyszukiwarki kodów pocztowych.

     

     

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: