• globbox

  GlobBox Rzeszów

  Sprawdź ofertę GlobBox w Rzeszowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Rzeszów

  Jak wysyłać paczki szybko i nie przepłacać? GlobBox Rzeszów to propozycja dla osób, które nie chcą tracić czasu na oczekiwanie kuriera i wolą same przystąpić do działania. Jesteś jedną z nich? Poznaj innowacyjne punkty paczkowe od GlobBox. Teraz wygodnie i w dogodnej lokalizacji nadasz lub odbierzesz paczkę. Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi możemy zaoferować Ci wysyłkę listów, paczek oraz przesyłek paletowych. Doręczenia realizowane są zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą. Poznaj bliżej GlobBox I zobacz, jak to działa.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Nie chcesz przepłacać na doręczeniach? Z GlobBox wyślesz przesyłki drogą lądową, jak i lotniczą. Doręczamy do: Polski, Francji, Anglii, Irlandii, Niemiec, Chin, a nawet USA. Teraz możesz wygodnie nadawać i odbierać przesyłki z ponad 5500 punktów paczkowych zlokalizowanych w Polsce i zagranicą. Dlaczego to warte uwagi rozwiązanie? Zarówno Ty, jak i odbiorca nie musicie już czekać na kuriera. Zamówienie można zrealizować w komfortowych warunkach, o wybranej przez siebie godzinie. Nie musisz się wcześniej umawiać, jak jest to w przypadku kuriera. Składasz zamówienie na stronie internetowej i udajesz się do punktu paczkowego, kiedy Ci odpowiada. Planowałeś dostarczyć przesyłkę rano ale coś Ci wypadło? Nic straconego, możesz to zrobić wracając z pracy lub w przerwie na lunch. Samodzielnie wybierasz lokalizację punktu, do którego zawieziesz przesyłkę. Wybierz miejsce, gdzie będzie Ci łatwo dojechać i ciesz się szybką wysyłką. Z naszej oferty możesz skorzystać zarówno jeśli jesteś klientem indywidualnym, jak i biznesowym. 

  Mamy propozycję korzystnych wysyłek dla firm oraz sklepów internetowych. Nadaj przesyłkę GlobBox w Rzeszowie. Mieszkasz w Rzeszowie lub okolicy? Chcesz szybko wysłać paczkę lub list? Zamów kuriera lub nadaj wygodnie przesyłkę w jednym z trzech punktów GlobBox, które znajdują się w Rzeszowie. Jak dokonać zamówienia? Zrób to w trzech prostych krokach. Wyceń przesyłkę na stronie internetowej. W tym celu wpisz wymiary paczki, jej wagę oraz sprawdź cenę wysyłki. Wybierz najkorzystniejszą opcję i złóż zamówienie. Wypełnij wszystkie wymagane pola, takie jak adres doręczenia czy dane kontaktowe. Po złożeniu zamówienia, dostarcz przesyłkę do punktu nadań znajdującego się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Punkty paczkowe GlobBox umieszczone są w lokalach usługowych, bankach czy sklepach. Ich aktualną listę oraz godziny otwarcia sprawdzisz u góry strony. Dzięki szybkiej wycenie możesz wysyłać paczki w najkorzystniejszej dla Ciebie cenie. Dodatkowym plusem jest znajomość kosztów transportu już na etapie składania zamówienia. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rzeszowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: