Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Rzeszów

Zamów kuriera DPD w Rzeszowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Rzeszów

Profesjonalna firma transportowa potrafi dostosować zmienne warunki gospodarcze do oczekiwań swoich klientów. Kurier DPD oraz dpdgroup przeprowadzili wnikliwą analizę „E-konsumenci w Europie w 2020”, na podstawie której możliwe jest nieustające podnoszenie jakości oferowanych usług.  Takie podejście doprowadziło do zbudowania solidnej pozycji na rynku globalnym, a co najważniejsze- krajowym. Efekty? Raport z 2020 roku, „E-commerce w Polsce”, wskazuje DPD jako lidera w rankingu najchętniej wybieranych przedsiębiorstw kurierskich! Jeżeli jesteś sprzedawcą lub klientem indywidualnym, z pewnością interesuje Cię sprawdzony, bezpieczny i tani kurier. Rzeszów udostępnia ponad 30 punktów DPD Pickup, które w większości umożliwiają dotarcie konsumentom zmobilizowanym. Osoby z niepełnosprawnościami mają do dyspozycji jedną z czterech lokalizacji- najbliżej centrum znajduje się placówka pod adresem Aleja Majora Wacława Kopisto 1, czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00. DPD realizuje również odpowiedzialną i zrównoważoną politykę, która ma na celu promowanie ekologicznego stylu życia i redukcję emisji CO2. Właśnie dlatego powstały aż 2 sekcje DPD Pickup Oddziały Miejskie, obsługiwane wyłącznie przez pieszych i rowerowych kurierów oraz auta elektryczne!

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Praca kurierów odbywa się w dni robocze w przedziale czasowym 08:00-18:00, natomiast infolinia firmy odbiera połączenia godzinę dłużej i dostępna jest również w soboty. W celu maksymalnego skrócenia terminu realizacji usługi warto skorzystać z opcji ekspresowego serwisu krajowego. Zamów kuriera online! Rozbudowana sieć infrastruktury nadawczo-odbiorczej to wyłącznie jedna z możliwości zlecenia wysyłki. Sprawdzoną alternatywą jest portal Globkurier.pl, który generuje wirtualną wycenę transportu naszej przesyłki. Operator logistyczny opracował automatyczny sposób na dotarcie do jednego z kilkudziesięciu kluczowych transportowców, w tym również DPD.

Po wprowadzeniu specyfikacji paczki pojawi się kompleksowy cennik oraz propozycja współpracy z dopasowanym podmiotem kurierskim. Po dokonaniu wyboru, zamówienie zostanie odebrane w wyznaczonym przez klienta miejscu oraz czasie i dostarczone pod wskazany adres. Cała operacja zajmie mniej niż 60 sekund, a oszczędności mogą sięgać nawet 70%.To jednak nie wszystkie udogodnienia, ponieważ Globkurier.pl udostępnia pełną funkcjonalność śledzenia przesyłek. Pozwala to na kontrolowanie każdego etapu dostawy oraz zapewnia komfort użytkowników.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rzeszowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: