Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Rzeszów

Zamów kuriera UPS w Rzeszowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Rzeszowie

Rzeszów to miasto położone w południowo – wschodniej części kraju, jest stolicą województwa podkarpackiego i centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej. Jest znaczącym ośrodkiem przemysłowym zarówno w regionie, jak i w całej Polsce. Na jego terenie prężnie działają trzy strefy ekonomiczne: Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów – Dworzysko, SSE w rejonie ul. Ciepłowniczej oraz SSE na terenie dawnej „WSK PZL Rzeszów”. Miasto to posiada międzynarodowy port lotniczy. Na jego terenie dominuje przemysł lotniczy, farmaceutyczny, spożywczy, maszynowy oraz branża IT. Kurier w Rzeszowie jest najbardziej poszukiwaną usługą na terenie całej aglomeracji rzeszowskiej. Choć w regionie działa kilka firm kurierskich, kurier UPS cieszy się największym zainteresowaniem. Na terenie Rzeszowa działają 23 punkty UPS Access Point, w których można zarówno odebrać, jak i nadać przesyłkę. Kurierzy rozwożą paczki od poniedziałku do piątku, między godziną 9:00 a 19:00 do domów prywatnych i w godzinach roboczych do firm. Chcąc, by paczka została dostarczona o konkretnej porze lub w sobotę, należy wykupić taką opcję podczas nadawania przesyłki.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadaj przesyłkę UPS w Rzeszowie z GlobKurier.pl. Kurier UPS Rzeszów to często wybierana usługa przez mieszkańców miasta i całej aglomeracji. Szeroka dostępność i atrakcyjne ceny wpływają na nieustanne zwiększanie się liczby klientów firmy. Chcąc wysłać paczkę kurierem UPS w Rzeszowie należy odwiedzić witrynę GlobKurier.pl, która umożliwia wyjątkowo korzystne nadawanie przesyłek. Po wejściu na stronę należy wycenić koszt nadania swojej paczki, wypełniając krótki formularz. W odpowiednie pola trzeba wpisać wagę, wymiary oraz ilość paczek do nadania. Tu można zdecydować się także na dokupienie jednej z opcji dodatkowych, jak wysyłka za pobraniem czy dostawa w weekend. 

Po zapoznaniu się z całkowitym kosztem nadania przesyłki należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i przejść do uzupełnienia niezbędnych danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Nadając paczki w Rzeszowie przy pomocy  strony GlobKurier.pl można mieć pewność, co do najniższych cen na rynku i najwyższej jakości oferowanych usług. Paczki szybko i terminowo docierają do odbiorcy, dodatkowo można śledzić ich podróż w dowolnym momencie, poprzez stronę internetową. Aby wysłać paczkę za pośrednictwem GlobKurier.pl nie trzeba posiadać konta klienta na stronie, co dla niektórych może być sporą zaletą. Warto jednak to uczynić, gdyż znacznie przyspiesza to wysyłanie paczek w przyszłości i wiąże się z innymi benefitami.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rzeszowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: