Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Rzeszów

Zamów kuriera DHL w Rzeszowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Rzeszów

Dobry i tani kurier Rzeszów nie musi oznaczać rezygnacji z jakości czy bezpieczeństwa przesyłek. Działający na szeroką skalę przewoźnik DHL znany jest z najwyższych standardów obsługi klientów. Również na terenie Rzeszowa, rozległego miasta wojewódzkiego, kurier DHL może bez trudu zapewnić obsługę w pełni profesjonalną – odbiór, dostarczenie paczek czy palet oraz przesyłek gabarytowych. Sprawdź zasady działania, dostępne punkty odbioru i nadania oraz inne informacje o kurierze DHL w Rzeszowie. Usługi kuriera DHL w Rzeszowie. Jak działa kurier DHL w Rzeszowie? Podobnie jak na terenie innych miast oraz regionów Polski, przesyłki kurierskie przewożone są zgodnie z obowiązującym regulaminem. Dostępne są różne usługi dodatkowe, obsługa przesyłek niestandardowych. Zasadniczo przesyłki klasyczne dostarczane są w ciągu 1 dnia roboczego, zaś paletowe – jednego do dwóch dni. Dla ułatwienia obsługi oprócz usług dostawy i odbioru przesyłek kurier DHL Rzeszów to także sieć Punktów Obsługi Przesyłek DHL, zwanych POP-ami

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Pozwalają one na załatwienie wielu spraw, w tym zwykle nadanie i odebranie paczek o wymiarach określonych regulaminem i wadze do 25 lub 31,5 kilogramów. Partnereskie punkty DHL to:
– sklepy żabki na terenie Rzeszowa, dostępne niemal w każdej dzielnicy,
– kilka sklepów sieci groszek,
– punkty w sklepach Lewiatan oraz Kaufland,
– punkty DHL na stacjach Shell, Moya.
Kurier DHL współpracuje z partnerskimi punktami w Rzeszowie i okolicach, a także obsługuje automaty POP w Biedronkach, dzięki którym odbiór paczek staje się bardziej dogodny. Firma DHL posiada również punkt obsługi klienta na rejon Rzeszowa z siedzibą w Rudnej Małej, który mieści się na północ od miasta w Głogowie Małopolskim, ul. Pod Borem 22.

Zamów kuriera DHL – odbiór przesyłek. Jeżeli kurier DHL Rzeszów jest tym, co Cię interesuje, w wygodny, szybki i atrakcyjny cenowo sposób możesz zamówić kuriera dzięki Profesjonalnemu Operatorowi Logistycznemu GlobKurier.pl. Wystarczy kilka kroków, by móc oczekiwać na kuriera który z należytą starannością zajmie się Twoją przesyłką:
1. Wejdź na portal GlobKurier.pl i sprawdź opcję szybkiej wyceny – podaj dane przesyłki, wagę, wymiary, ilość sztuk.
2. Sprawdź wycenę i dostępne opcje, wolne terminy oraz możliwości.
3. Wybierz i zamów kuriera, opłacając dogodną dla Ciebie opcje. W ten sposób zamówisz usługi kurierskie nie tylko firmy DHL, ale także innych cenionych na rynku logistyki przewoźników. Sprawdź, który kurier w Rzeszowie spełni wszystkie Twoje oczekiwania i korzystaj z profesjonalnej obsługi i atrakcyjnych cen dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Rzeszowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: