• Kody pocztowe Łódź - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Łodzi.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Łodzi

     Łódź jest stolicą województwa łódzkiego, w której zamieszkuje prawie 700 tysięcy osób. Miasto wojewódzkie należy do największych w Polsce, dlatego przypisano do niego kilkaset kodów pocztowych dla każdej dzielnicy. Z różnych kodów korzystają poszczególne osiedla, ulice, a nawet fragmenty poszczególnych długich ulic, przy których zamieszkuje kilka tysięcy osób. Prawidłowe dopasowanie kodu pocztowego do adresu umożliwia specjalna wyszukiwarka online.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Łódź ze względu na dużą powierzchnię i wysoką liczbę mieszkańców otrzymała kilkaset kodów pocztowych, przypisanych do niewielkich fragmentów miasta. Prawidłowy kod pocztowy Łódź znajdzie się szybko z pomocą bezpłatnej wyszukiwarki w sieci. Wyszukiwarka umożliwia sprawdzenie kodu dla danego miasta i ulicy, a w przypadku mniejszych miejscowości dopasowania kodu dla wsi lub miasteczek po dodatkowych wskazaniu województwa. Kody w wyszukiwarce uwzględniają dodatkowo numery budynków, do których przypisano kod przy długiej ulicy. Kody pocztowe Łódź są niezbędne do szybkiego dostarczenia przesyłki do adresata. Poprawny ciąg cyfr skraca czas oczekiwania na paczkę lub list i ogranicza liczbę pomyłek ze strony przewoźnika. Wyszukiwarka kodów pocztowych Łódź umożliwia również sprawdzenie adresu podanego przez znajomego lub klienta, by uniknąć konieczności powtórnego wysyłania tej samej paczki i ponoszenia podwójnych kosztów. 

     Lista ważnych kodów pocztowych Łódź

     Kody pocztowe powinno się sprawdzać zwłaszcza w przypadku wysyłania paczek i listów do łódzkiej dzielnicy Widzew, która ma prawie 91 km2 powierzchni. Niewiele mniejsze są Bałuty i Górna. Kod pocztowy warto sprawdzić także w przypadku przesyłek kierowanych na gęsto zaludnione osiedla – Chojny-Dąbrowa i Bałuty Centrum, na których mieszka ponad 49 i 47 tysięcy ludzi. Wpisanie złego kodu pocztowego w adresie powoduje konieczność jego poprawienia przez samego przewoźnika, przez co przesyłka może wielokrotnie wracać do terminala i ponownie rozpoczynać trasę do adresata.

      

     • 90-926; Urząd Wojewódzki,  Urząd Miasta Łodzi
     •  90-419Uniwersytet Medyczny ,
     • 90-924; Politechnika Łódzka 
     • 90-323; Łódzka Szkoła Filmowa 

     Przed wysłaniem przesyłki do urzędów warto sprawdzić kod pocztowy, aby ważne pisma dotarły do odbiorcy w terminie.

      

      

      

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: