Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Łódź

Zamów kuriera  Poczta Polska w Łodzi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

                                                                                                

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Łódź

Łódź jest stolicą województwa łódzkiego. Miasto to jest położone w centralnej części kraju, niedaleko od Warszawy. Jest to jedno z największych miast w Polsce – trzecie pod względem liczby mieszkańców i czwarte pod względem powierzchni. Jest częścią Unii Metropolii Polskich, Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich. Niegdyś Łódź słynęła przede wszystkim z przemysłu włókienniczego, dziś jest miejscem, w którym prężnie rozwijają się nowe technologie, produkcja sprzętu AGD oraz logistyka. Jest także ważnym ośrodkiem kulturalnym i akademickim. Kurier w Łodzi jest usługą często wybierana przez mieszkańców miasta i okolic. W tych rejonach działa kilka firm przewozowych, jednak łodzianie najczęściej wybierają usługi kurierskie  Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48. Na terenie Łodzi znaleźć można ponad 80 oddziałów Poczty Polskiej, które rozmieszczone są w różnych częściach miasta. Pierwsza z usług Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 to gwarancja dostarczenia paczki już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Można wybrać również jedną z opcji dodatkowych, jak doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Druga – Pocztex Kurier 48 oferuje dostarczenie przesyłki najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Łodzi z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Łódź to najczęściej wybierana usługa pośród mieszkańców Łodzi. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.  Chcąc nadać paczkę kurierem Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48 należy odwiedzić stronę GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz, który służy do wyceny wysyłki paczek. 

W nim należy podać informacje dotyczące wagi, wymiarów oraz ilości przesyłek. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i rozpocząć uzupełnianie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. Za pośrednictwem strony w łatwy sposób można śledzić nadaną paczkę na każdym etapie jej podróży, aż do momentu pojawienia się u adresata. Korzystanie z serwisu GlobKurier.pl to gwarancja najlepszych usług kurierskich. Paczki terminowo docierają do adresatów, a sam koszt wysyłki jest najatrakcyjniejszy na rynku. Co więcej,decydując się na założenie konta w serwisie można nadawać paczki jeszcze szybciej, a także uzyskać wiele dodatkowych benefitów. To jeszcze lepszy sposób, aby wysyłać przesyłki nie tylko z Łodzi, ale i z całego kraju.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łodzi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: