Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Łódź

Zamów kuriera DPD w Łodzi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Łódź

DPD (swego czasu Dynamic Parcel Distribution, a także Deutscher Paketdienst, obecnie DPDgroup) to francuskie przedsiębiorstwo kurierskie realizujące transport przesyłek międzynarodowych. W Polsce działa pod nazwą DPD Polska (spółka zależna). Współcześnie przedsiębiorstwo DPDgroup prężnie się rozwija, dostarczając miliardy przesyłek każdego roku, miliony każdego dnia. Co wyróżnia DPD, w jakich godzinach pracują kurierzy i jak DPD operuje w Łodzi? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej! DPD: czym jest? Krótka charakterystyka. DPD to francuskie przedsiębiorstwo spedycyjne, które swój obecny kształt przybrało w 2015. W tym właśnie czasie zostało połączone przez GeoPost z Chronopost i Seur: tak właśnie powstało DPDgroup. W roku 2020 firma dostarczała około 7,5 miliona paczek dziennie, niemal 2 miliardy w ogóle, osiągając przychody w wysokości 11 miliardów euro. DPDgroup dostarcza paczki do wielu krajów: Chin, Brazylii, RPA, a także, rzecz jasna, do Polski.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurierzy DPD, czyli kiedy przyjedzie moja paczka? Kurier DPD pracuje zgodnie z grafikiem, który jest jasno określony, dostarcza więc paczki: w dni robocze od 8 do 18; w wybranych miastach na określoną godzinę (kurier DPD dostarczy paczkę następnego dnia roboczego po nadaniu w przedziale od 10.30 do 16.00 lub od 18.00 do 8.00). DPD realizuje również transport paczek i przesyłek w sobotę. Opcja ta jest jednak płatna, dlatego ten, kto jest zainteresowany otrzymaniem paczki w sobotę, musi zapłacić dodatkowo. Łódź to trzecie co do wielkości miasto Polski, które jest jednocześnie stolicą województwa łódzkiego. Ośrodek naukowy, akademicki, przemysłowy i kulturalny. W Łodzi znajdują się aż trzy Oddziały Miejskie DPD Pickup. Kolejno na ulicy Gdańskiej 40, Szymonowica 22 oraz Wyszyńskiego 67. W Polsce istnieje ponad 3 500 punktów DPD Pickup. 

Odszukaj punkt dzięki mapie udostępnionej przez portal DPD, a także przez wyszukiwarkę na stronie internetowej.Tani kurier z GlobKurier.pl! Jeśli jesteś osobą, która nie chce, aby koszty wysyłki paczki były zbyt duże, zamów kuriera przez GlobKurier.pl. Dzięki temu portalowi tani kurier (Łódź) zawiezie Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć TEN link, podać gabaryty Twojej paczki, jej ciężar (i ilość, jeśli paczek jest więcej niż jedna) i typ (ekspresowe, standardowe), a portal oszacuje koszt Twojej przesyłki. Zobaczysz wtedy, która z ofert DPD jest najkorzystniejsza, a wybór okaże się bardzo prosty. Kurier DPD (Łódź) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko! Paczka trafi do adresata niebawem, a Ty nie będziesz musiał/musiała przepłacać!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łodzi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: