Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Łódź

Zamów kuriera DHL w Łodzi korzystając z atrakcyjnej oferty na stronie. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL do odbiorców bezpiecznie w kilka chwil.

Tani kurier DHL Łódź - zamów kuriera

Na rynku znaleźć można wiele firm specjalizujących się w wysyłkach wszelkiego rodzaju paczek i obsługą takich wysyłek. Współpracują zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi firmami, a także innymi przewoźnikami, aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość usług. Jednym z przewoźników oferujących przesyłanie paczek na polskim rynku jest kurier DHL. Działa w wielu miastach Polski, a także wysyła paczki za granicę. Jak działa ten przewoźnik? Jakie usługi oferuje oraz w jakich godzinach? Gdzie znaleźć go można w Łodzi? Kurier DHL Łódź – jakie usługi oferuje? Kurier DHL jest bardzo znaną oraz wciąż rosnącą i rozwijającą się firmą, oferującą swoje usługi zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Oddziały tego przewoźnika znajdują się w ponad 220 krajach. Zapewnia on przesyłanie paczek drogą lądową, jak również przesyłki lotnicze, do których używa 350 samolotów, jakimi dysponuje. To firma posiadająca aż 450 magazynów oraz 4700 biur. Ich siedziby znajdują się także w Łodzi. Dokładny adres punktu obsługi klienta w tym mieście, to: ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 103 B, 91-222 Łódź.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl - jak zamówić kuriera DHL Łódź?

Firmy kurierskie oferują swoim klientom usługi nadania i odbioru paczki w punktach odbioru. Nadawaj przesyłki DHL Łódź bez wychodzenia z domu razem z GlobKurier. Bezpieczne przesyłki DHL POP nadasz w całej Polsce w wybranym punkcie odbioru.

Kurier DHL Łódź oferuje takie usługi, jak: 
– Szybkie nadania bez wychodzenia z domu, 
– Wysyłka paczek do 28 krajów europejskich, m.in. Wielkiej Brytanii, Niemiec, czy Holandii,
– Nadania paczek w jednym w wielu punktów DHL POP, 
– Punkty z automatami DHL POP,
– Wygodę w odbiorze paczek, ponieważ większość punktów czynna jest do 21.00,
– Ubezpieczenie paczek do 6500 zł w cenie,
– Różne opcje płatności (karta, gotówka, płatność online),
– Możliwość śledzenia paczek na każdym etapie ich podróży, od nadania do dostarczenia,
– Wygodne godziny doręczania, możliwość umówienia się z kurierem na określoną porę, np. jedynie do 12.00, lub jedynie po 17.00. Kurierzy DHL doręczają paczki w trzech wariantach godzinowych. Do godziny 12.00 kolejnego dnia roboczego, od 18.00-22.00, lub też do końca dnia roboczego. Gdzie w Łodzi nadać lub odebrać paczkę DHL? Dla wszystkich, których interesuje tani kurier Łódź jest świetnym miejscem do nadawania, a także odbioru paczek. Jest tak ze względu na bardzo dużą i łatwą dostępność punktów obsługi oraz kurierów DHL.

Nadanie w punkcie: kurier DHL Łódź

 Należy po prostu udać się do jednego z 10 znajdujących się w tym mieście punktów POP DHL. Znaleźć można je w miejscach, które odwiedzamy na co dzień, załatwiając różne sprawy, co daje możliwość nadania lub odbioru paczki „przy okazji”. Punkty Obsługi Paczek DHL znajdują się przykładowo w popularnych w całym kraju sklepach Żabka, w Biedronce, Inmedio, czy w sklepach ABC. Oto kilka łódzkich adresów:
– Żabka, Maksyma Gorkiego 30, 92-542 Łódź,
– Inmedio, Widzewska 22 Tesco, 92-308 Łódź,
– Pomorska 32, 91-408 Łódź,
– Inmedio, Rokicińska 190/214 Selgros, 92-412 Łódź,
– Żabka, Bednarska 14, 93-009 Łódź.

DHL Łódź w GlobKurier

Co ważne, kurier DHL oferuje także opcje dla osób ceniących sobie wygodę i swój czas. Zamów kuriera w Łodzi pod same drzwi, korzystając z platformy GlobKurier.pl. To świetny wybór zwłaszcza dla osób, które prowadzą biznesy i potrzebują nadać wiele paczek naraz. Taki sposób nadania daje takie możliwości, jak np. dostawy do Amazon, dostawy „door to door”, transport paczek, listów, a także palet na terenie kraju i za granicę, atrakcyjne, wynegocjowane zniżki, zwłaszcza dla firm oraz większych przesyłek, doręczenia z 0 zł, kurier DHL z gotową i wydrukowaną etykietą, czy potwierdzenia doręczenia.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łodzi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: