• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Łódź

  Zamów kuriera UPS w Łodzi korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Łódź

  Jak szybko i tanio nadać przesyłkę w Łodzi? Na GlobKurier.pl mamy atrakcyjną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Chcesz, aby Twoją przesyłkę doręczył kurier UPS? Z tego artykułu dowiesz się, w jaki sposób skorzystać z usług tego przewoźnika i nie przepłacać. Niezależnie od tego, czy chcesz nadać paczkę, list czy przesyłkę ekspresową, mamy dla Ciebie propozycję konkurencyjnych cen. Kurier UPS Łódź to szybka realizacja przesyłek krajowych i międzynarodowych. Dlaczego jeszcze warto wybrać tego przewoźnika? Kurier UPS – wybierz sprawdzonego dostawcę  Interesuje Cię dostawa firmą transportową, która działa na światowym rynku już ponad 100 lat? Początki UPS sięgają do Seattle i 1907 r., gdzie znana była jako American Messenger Company. Pierwsze dostawy realizowano z pomocą koni, posłańców oraz bicykli. Nazwa United Parcel Service przyjęta została w 1919 r., a brązowy kolor samochodów miał oznaczać klasę, wyrafinowanie oraz profesjonalizm. Dziś firma posiada ugruntowaną pozycję zarówno na polskim, jak i światowym rynku. Przez platformę GlobKurier.pl możesz skorzystać z jej usług w konkurencyjnej cenie. Dostawa przesyłek realizowana jest zazwyczaj między godziną 9:00 a 19:00. zamówienie?

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

   Te godziny nie odpowiadają odbiorcy? Nic straconego, przesyłkę możesz zaadresować do jednego z 75 punktów odbioru, które znajdują się w Łodzi. Ich godziny otwarcia są znacznie bardziej dogodne. W zależności od lokalizacji jest to przedział między 6:00 a 22:00. Zamów kuriera przez nasz serwis i ciesz się szybkim doręczeniem. Jak złożyć zamówienie? Tani kurier Łódź – nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. U nas możesz złożyć kilka zamówień, a kurier odbierze je ze wskazanego przez Ciebie adresu. Na terenie Łodzi przesyłki możesz dowieść również samodzielnie do jednego z dwóch terminali. Ich listę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Punkty pracują zazwyczaj w godzinach 9:00 – 17:00.

   Jak szybko nadać paczkę za pomocą naszego serwisu? W pierwszej kolejności spakuj przesyłkę. Następnie dokonaj jej pomiarów oraz sprawdź, ile waży. Wypełnij formularz na naszej stronie wpisując odpowiednie dane. Gotowe? Teraz wybierz najkorzystniejszą opcję dostawy przesyłki UPS. Zdecyduj czy będzie to przesyłka standardowa, czy może ekspresowa, z doręczeniem do godziny 10:30, 12:00 lub 14:00. Sprawdź również inne usługi dodatkowe, z których możesz skorzystać. Po dokonaniu wyboru opłać swoje zamówienie i oczekuj na kuriera. Status doręczenia zarówno Ty, jak i odbiorca będziecie mogli śledzić na platformie GlobKurier.pl.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łodzi

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: