Logo
Menu

globbox

GlobBox Łódź

Sprawdź ofertę GlobBox w Łodzi i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Łódź

Chcesz rozwinąć swoją firmę i ograniczyć koszty? Jeśli działasz w branży e-commerce w Łodzi, warto zacząć od jednych z większych wydatków, czyli usług kurierskich. Przy odpowiedniej cenie nie będziesz już przerzucać kosztów na klientów, a oni chętniej będą korzystać z Twoich usług. Doskonałym przykładem jest tutaj Globbox, gdzie możesz zamówić tanią usługę przewozu przesyłek, zarówno od punktu na adres odbiorcy, jak i od drzwi do drzwi.      

Nadaj przesyłkę z GlobBox

W Łodzi znajdziesz przynajmniej 6 punktów nadania i odbioru Globbox. Jeśli mieszkasz w pobliżu Żgierskiej 104, to pod tym adresem możesz nadać paczkę w godzinach od 7.00 do 21.00 – od poniedziałku do soboty. Punkt otwarty jest także w niedzielę – od 9.00 do 19.00. Możesz wybrać także inną lokalizację, a mianowicie plac Kościelny 1/3, tym bardziej że punkt czynny jest 7 dni w tygodniu od 6.00 do 22.00. Przy ulicy Boya-Żeleńskiego 12 znajduje się punkt Globbox, ale w tym przypadku paczki można nadawać i odbierać tylko od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 16.30. Podobnie na Rzgowskiej 68 również punkt czynny jest przez 5 dni w tygodniu w godzinach od 10 do 17. Punkt przy Harcerskiej 13 czynny jest od poniedziałku do soboty. Przez pierwszych 5 dni można nadawać paczki od 9.00 do 18.00, natomiast w soboty – od 10.00 do 14.00. Punkt Globbox znajduje się również przy najbardziej znanej ulicy w Łodzi, a zatem Piotrkowskiej 31. Tutaj można nadawać paczki od 10.00 do 18.30 – od poniedziałku do piątku, a także od 10.00 do 14.00 w soboty. Globbox Łódź ma zatem gęstą sieć punktów gwarantujących wygodę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Tanie nadawanie przesyłek w Globbox – skorzystaj z oferty taniego kuriera w Łodzi. 

 

Nadaj przesyłkę w Globbox, bo to bardzo proste zadanie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę globbox.net, a następnie zarejestrujesz się lub zalogujesz. Potem możesz uzupełnić informację dotyczącą przesyłki, czyli ją wycenić. Do wyboru masz opcje – koperta, paczka lub paleta. Musisz uzupełnić też kolejno wagę, długość, szerokość i wysokość paczki. Niezbędne jest także zaznaczenie kraju nadania i odbioru. Domyślnie ustawiona jest Polska zatem gdy zamawiasz kuriera do innego polskiego miasta z Polski, to nie musisz w tym miejscu nic zmieniać. Wyświetlona zostaje porównywarka ofert i na tej podstawie wybierasz najlepszą. Potem pozostaje już tylko jej opłacenie i czekanie na kuriera. Warto wiedzieć, że przy zamówieniach do 11.00 kurier pojawi się jeszcze tego samego dnia. Gdy zamówienie jest późniejsze, to kurier odbierze ją kolejnego dnia, co przedłuży wysyłkę. Oczywiście, gdy już zostanie wręczona kurierowi, możliwe jest jej śledzenie na bieżąco na stronie, po zalogowaniu. W tym miejscu widoczne będą wszystkie wysłane paczki. Przedsiębiorcy z Łodzi mogą generować zbiorowe listy przewozowe, co ogranicza koszty i jest z korzyścią dla środowiska naturalnego. Warto wiedzieć, że suma wymiarów paczki nie może przekraczać 210 cm. Kurier odbierze paczkę do 30 kg lub do 50 kg. Cięższe przesyłki muszą trafić na palety. Zamów kuriera i ciesz się wysoką jakością usług!        

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Łodzi

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: