• Kody pocztowe Gdańsk - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Gdańsku.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Gdańsku.

     Rynek usług kurierskich bardzo rozwinął się w ostatnich latach. Polacy coraz częściej dokonują zakupów przez Internet, co ma związek z pandemią koronawirusa i dynamicznym rozwojem platform e-commerce. Jeżeli chcesz mieć pewność, że przesyłka, którą nadałeś do adresata w Gdańsku dotarła do jego rąk, zwróć uwagę na to, czy wpisujesz poprawny adres, a w szczególności kod pocztowy. Wyjaśniamy, jak wyglądają kody pocztowe Gdańsk i prezentujemy praktyczne rozwiązanie, jakim jest internetowa wyszukiwarka kodów pocztowychGdańsk to licząca ponad pół miliona mieszkańców metropolia – największe miasto i stolica województwa województwa pomorskiego, jeden z najważniejszych portów handlowych w Polsce i w tej części Europy. Stanowi część aglomeracji trójmiejskiej, w skład której wchodzą również Gdynia i Sopot. Gdańsk jest miastem o długiej, sięgającej ponad dziesięć wieków historii, w trakcie której mieszały się tu różne wpływy i kultury. Podczas spacerów po Gdańsku, na każdym kroku możemy doświadczać jego hanzeatyckiego charakteru. Gdańskie Westerplatte uważane jest za symboliczne miejsce, gdzie zaczęła się druga wojna światowa. Miasto uznawane jest również za kolebkę wolności i Solidarności – to tu miały miejsce najważniejsze protesty robotników. Obecnie województwo pomorskie jest najszybciej rozwijającym się pod względem PKB dynamiki PKB w Polsce, a Gdańsk cały czas korzysta ze swojego strategicznego położenia, rozwijając przemysł i usługi. Miasto to doskonale skomunikowany punkt logistyczny. To przekłada się na ogromne zainteresowanie przesyłkami wysyłanymi do Gdańska. Zastanawiasz się, w jaki sposób powinny wyglądać kody pocztowe do Gdańska? Sprawdź!

     Wyszukiwarka kodów pocztowych Gdańsk

     Dokładny kod pocztowy w Gdańsku zależy od konkretnej ulicy i jej numeru. Przykładowo w przypadku adresów mieszczących się przy ulicy Gotyckiej będzie to 80-253, Jagiellońskiej 80-366, a Goździkowej 80-733. Jeżeli interesuje Cię pełna lista kodów pocztowych Gdańsk, to najlepszym sposobem, by ją poznać, będzie wyszukiwarka kodów. Pozwala ona szybko i wygodnie ustalić kod pocztowy dla danego adresu w Gdańsku.

     Lista ważnych kodów pocztowych Gdańsk

     Poprawne zaadresowanie paczki lub listu do Gdańska nie powinno przysporzyć Ci zbyt wielu trudności. Polskie kody pocztowe zwykle składają się z pięciu cyfr. W przypadku Gdańska dwie pierwsze to zawsze 80. Trzy kolejne, umieszczane po myślniku, wskazują na dokładniejszą lokalizację. Przyjrzyjmy się bliżej gdańskim kodom pocztowym, na przykładzie ważnych instytucji:

     •  80-863; Europejskie Centrum Solidarności
     • 80-803; 41-908; Urząd Miejski w Gdańsku
     • 80-362;  Izba Administracji Skarbowej w Gdańsk

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: