Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Gdańsk

Zamów kuriera  Poczta Polska w Gdańsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Gdańsk

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego. Leży nad morzem Bałtyckim, u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską. Wraz z Sopotem i Gdynią tworzy Trójmiasto, gdzie znajdują się liczne przedsiębiorstwa z branży stoczniowej, petrochemicznej, energetycznej, odzieżowej, metalowej, materiałów budowlanych i handlu detalicznego. Gdańsk jest szóstym miastem w Polsce pod względem liczby ludności i siódmym pod względem powierzchni. Na jego terenie znajduje się wiele cennych zabytków, instytucji kulturalnych i naukowych. Kurier w Gdańsku jest bardzo pożądaną usługą ze względu na ciągły rozwój tego terenu oraz szeroko rozbudowaną działalność turystyczną. Na obszarze miasta działa wiele firm kurierskich, jednak mieszkańcy najczęściej decydują się na usługi Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. W Gdańsku działa ponad 40 oddziałów Poczty Polskiej, w różnych częściach miasta. Jedna z usług kurierskich Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 to usługa, dzięki której nadana paczka może znaleźć się u odbiorcy już w ciągu dwóch dni roboczych po dniu nadania, w dni robocze. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadając przesyłkę można również zdecydować się na jedną z usług dodatkowych: doręczenie do 8:00, doręczenie do 9:00, doręczenie do 12:00, doręczenie na wskazaną godzinę, doręczenie po godzinie 17:00 lub doręczenie we wskazanym dniu. Usługa Pocztex Kurier 48 z kolei umożliwia dostarczenie przesyłki do odbiorcy najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, we wszystkie dni robocze. Nadaj przesyłkę kurierską Pocztex w Gdańsku z GlobKurier.pl. Kurier Poczta Polska Gdańsk to często wybierana usługa pośród mieszkańców i przedsiębiorców z aglomeracji gdańskiej. Wysyłanie paczek kurierem Poczty Polskiej – Pocztex Ekspres 24 lub Pocztex Kurier 48  jest bardzo proste, wystarczy wejść na tronę GlobKurier.pl i wypełnić prosty formularz. 

Po wpisaniu wagi, wymiarów i liczby paczek od razu można otrzymać całkowity koszt wysyłki. W tym kroku można również wybrać opcje dodatkowe. Następnie należy kliknąć  przycisk “zamów kuriera” i rozpocząć uzupełnianie danych adresowych odbiorcy i nadawcy. GlobKurier.pl to serwis cieszący się coraz większym powodzeniem. Za jego pośrednictwem można szybko wysłać paczkę i jednocześnie mieć gwarancję najniższej ceny na rynku. Pozwala również na  śledzenie wysłanej przesyłki na każdym etapie jej transportu. Nie tylko najniższa cena, ale i najwyższa jakość usług nieustannie przyciąga do serwisu coraz to nowych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gdańsku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: