Menu

kurier dpd

Kurier DPD Gdańsk

Zamów kuriera DPD w Gdańsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Gdańsku

Gdańsk zamieszkuje prawie 500 tysięcy osób, dlatego to jedno z ciekawszych miast dla firm realizujących usługi kurierskie. Gdańsk wchodzi w skład Trójmiasta, a jego położenie w pobliżu portów sprawia, że przez miasto przepływa wiele towarów. Tani kurier Gdańsk ma sporo pracy w każdej dzielnicy przy obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych. Dotyczy to między innymi firmy DPD, która stworzyła rozbudowaną sieć punktów odbioru i szeroki zakres usług dla firm z każdej branży.
Zamów kuriera DPD w Gdańsku. Na terenie Gdańska działają 3 Oddziały Miejskie DPD Pickup, w których klienci mogą zapakować przesyłki, skorzystać z kiosku do opłacania przesyłek i wydruku etykiet, przymierzalni i innych udogodnień. W punktach zlokalizowanych przy ul. Kołobrzeskiej 59, Lema 4 i Świętokrzyskiej 25 można nadawać wszystkie przesyłki standardowe, w tym przesyłki ubezpieczone. Punkty obsługują kurierzy na rowerach, piesi i korzystający z samochodów elektrycznych.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dzięki temu kurier DPD Gdańsk realizuje cele związane z redukcją emisji CO2. Klienci biznesowi mogą skorzystać w DPD z międzynarodowych przesyłek paletowych, usługi DPD Today oraz bezpiecznego transportu żywności w pojazdach chłodniczych w ramach DPD Food. Kurier DPD prowadzi w Gdańsku punktów odbioru paczek i automatów paczkowych. Odbiera się w nich przesyłki w godzinach funkcjonowania sklepów i puntów usługowych, które dołączyły do sieci DPD Pickup. Automaty w miejscach publicznych umożliwiają odbieranie paczek przez całą dobę oraz nadawanie opłaconych przesyłek. Punkty i automaty znajdują się we wszystkich dzielnicach, w tym w Aniołkach, Wrzeszczu, Kokoszkach, Chełmie, Oliwie i Jasieniu. Tani kurier Gdańsk – jak wysłać paczkę? Wysyłka paczki kurierem z Gdańska do dowolnego miasta w Polsce lub za granicę jest możliwa za pośrednictwem serwisu globkurier.pl.

Tani kurier DPD odbierze ją bezpośrednio od nadawcy albo z jednego z punktów nadawania paczek. Ceny nadawania przesyłek w globkurier.pl są aż do 70% niższe, dzięki cenom negocjowanym specjalnie dla użytkowników serwisu. Klienci biznesowi mają dodatkowo możliwość tworzenia list stałych odbiorców i zbiorczych list przewozowych, by wysyłać swoje towary jeszcze szybciej i wygodniej. 
Paczki wysyłane przez DPD obejmują koperty, standardowe przesyłki w kartonach, paczki niestandardowe oraz przesyłki międzynarodowe. Za granicę dostarczane są zarówno standardowe paczki, jak i transporty paletowe o dużej masie. Wszystkie paczki bez względu na masę i rozmiary można objąć ubezpieczeniem na wypadek uszkodzenia lub zgubienia w transporcie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gdańsku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: