• globbox

  GlobBox Gdańsk

  Sprawdź ofertę GlobBox w Gdańsku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Gdańsk

  Jeśli szukasz kuriera, który zagwarantuje Ci tanie i szybkie dostarczenie przesyłki z Gdańska do wybranej miejscowości, to doskonałym wyborem będzie Globbox. Gdy prowadzisz działalność w branży e-commerce i przesyłasz przesyłki z Poznania, czy Warszawy do Gdańska także skorzystasz z tej wyjątkowej oferty, bo Globbox jest obecny zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach.
  Globbox Gdańsk – wybierz usługę, która gwarantuje szybkie doręczenie do adresata .

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Bez wątpienia Globbox jest odpowiedzią na potrzeby klientów indywidualnych czy firm. Można zamówić kuriera Globkurier, ale równie dobrze można skorzystać z możliwości nadania w punkcie. W Gdańsku znajdują się trzy takie punkty zlokalizowane w różnych częściach miasta. Punkt Globbox przy Kartuskiej 467 czynny jest w godzinach od 10.00 do 19.30 od poniedziałku do soboty. Można skorzystać także z punktu nadania przy Ogarnej 102. Tutaj nadawanie i odbieranie paczek dostępne jest w godz. od 9.00 do 16.30 – od poniedziałku do piątku. Trzeci punkt nadania i odbioru znajduje się przy ul. Bora Komorowskiego 36a i otwarty jest od 9.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku i od 10.00 do 15.00 w soboty. Przynosząc paczkę do punktu trzeba pamiętać o jej właściwym spakowaniu i naklejeniu listu przewozowego w taki sposób, by kod kreskowy był widoczny i czytelny. Paczkę należy wypełnić styropianem, aby znajdujące się wewnątrz rzeczy były chronione przed uszkodzeniem. Nadaj przesyłkę w Globbox szybko i bezproblemowo. Zamów kuriera do odbioru przesyłki z Gdańska. Jeśli prowadzisz firmę i wysyłasz przesyłkę z Gdańska za pobraniem do innej miejscowości, to zamów kuriera na stronie www.globbox.net. 

  W takiej sytuacji musisz pamiętać, że do przesyłki konieczne jest doliczenie kosztów ubezpieczenia. Automatycznie taka przesyłka staje się również niestandardową. Przesyłkę od drzwi do drzwi możesz zamówić również w sytuacji, gdy w danym mieście do którego wysyłasz przesyłkę Globbox nie ma punktu odbioru. Musisz wiedzieć, że paczka nie może być cięższa niż 30 kg. Gdy wysyłasz paczkę w ramach działalności gospodarczej, możesz skorzystać z możliwości odbioru przesyłki do 50 kg. Wymiary paczki standardowej muszą mieścić się w limicie. Suma wszystkich wymiarów nie może przekraczać 210 cm. Zamów kuriera po swoją paczkę także wtedy gdy znajdują się w niej kruche rzeczy. Nie zapomnij również o naklejeniu na paczkę naklejek ostrzegawczych. To może uchronić Twoja paczkę przed zniszczeniem. Jaki może być naprawdę tani kurier? Gdańsk jest miastem, gdzie dostępne są wszystkie duże, ale również mniejsze firmy kurierskie, a w Globbox otrzymasz szybką, rzetelną i najlepszą wycenę. Zatem wybierzesz wysokiej jakości, ale i tanią usługę kurierską. Możesz śledzić swoją przesyłkę od momentu jej odbioru przez kuriera do doręczenia. Ponadto globbox.net daje możliwość generowania zbiorowych listów przewozowych na firmę, a także odroczonych terminów płatności. Warto skorzystać z tej bardzo korzystnej oferty już dziś!     

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gdańsku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: