• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Gdańsk

  Zamów kuriera UPS w Gdańsku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Gdańsk

  Nadając paczkę bierzesz pod uwagę cenę oraz jakość realizacji usługi? Kurier UPS Gdańsk to nasza propozycja dla wymagających klientów. Sprawdź możliwość wysłania przesyłki przez GlobKurier.pl. Jako prężnie funkcjonująca platforma możemy zaproponować Ci konkurencyjne ceny na wysłanie paczki czy listu. Zrealizujesz z nami przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Zależy Ci na ekspresowym doręczeniu? To jedna z opcji dodatkowych, którą wykona dla Ciebie kurier UPS. Kim jest ten przewoźnik i dlaczego warto skorzystać z jego usług? Postaw na sprawdzonego dostawcę United Parcel Service to firma kurierska o ugruntowanej pozycji na rynku. Choć początkowo dostawy realizowane były przy pomocy koni, bicykli oraz pieszych dostawców, dzisiaj UPS może poszczycić się samolotami, samochodami, nowoczesnymi rowerami, a nawet dronami. Znakiem rozpoznawczym firmy jest brązowy kolor, który właściciele wybrali z myślą o reprezentowaniu klasy, wyrafinowania i profesjonalizmu. Początki przewoźnika UPS sięgają do 1907 r., gdzie w Seattle zaczął funkcjonować pod nazwą American Messenger Company. Aktualnie firma działa na terenie ponad 220 krajów, a do obsługi wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Interesuje Cię tani kurier Gdańsk ale chcesz, aby Twoja przesyłka dotarła na czas? Wybór firmy UPS przez naszą platformę będzie dobrym rozwiązaniem w tej sprawie. Na terenie Gdańska działają 62 punkty odbioru i nadawania przesyłek UPS. W zależności od lokalizacji pracują one między godziną 6:00 a 22:00. Jeśli adresat Twojej paczki nie może odebrać jej od kuriera w standardowych godzinach doręczeń – 9:00 a 19:00, dobrym pomysłem będzie wysłanie pakunku do jednego z punktów odbioru. Za pośrednictwem naszej platformy możesz wysłać przesyłki kopertowe, jak i paczki. Wysyłaj z GlobKurier.pl w kilku prostych krokach Zależy Ci na czasie i chcesz szybko nadać przesyłkę? Wejdź na stronę główną naszej platformy i zamów kuriera. Spakuj pakunek, dokładnie go zmierz i zważ. 

  Szczegółowe dane wpisz w formularzu szybkiej wyceny, który dostępny jest na GlobKurier.pl. W dalszym kroku wyświetlimy Ci najkorzystniejszą ofertę doręczenia przesyłki przez firmę UPS. W zależności od proponowanych opcji do wyboru, będziesz mógł wybrać spośród doręczenia standardowego, ze wskazaną datą odbioru lub ekspresowego, np. do godziny 10:30, 12:00 lub 14:00. Dokonałeś wyboru? Teraz zapłać za zamówienie i oczekuj kuriera. Przesyłkę możesz też dostarczyć samodzielnie do terminalu UPS, który znajduje się w Gdańsku, zazwyczaj jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 18:00. Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji i godzin pracy punktu znajdziesz na GlobKurier.pl. W naszym serwisie możesz także na bieżąco śledzić proces doręczenia wysyłki.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Gdańsku

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: