Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Wysyłka palet

Wysyłka palet

Chcesz, aby Twoje przesyłki paletowew były tanie? Koszt wysyłki palety zalezy od wielu czynników: kraju do którego dotarczasz, wielkości przesyłki, ilości przesyłek oraz regularności nadawania. Aby znaleźć najlepszą dla siebie ofertę skorzystaj z porównywarki ccen kurierów. Jeśli wysyłasz regualrnie - zarejestruj się i skorzystaj z niższych cen dla zalogowanych użytkowników. Cennik dla firm dostępny od razu po zalogowaniu. Nadawaj sprawnie i w dobrej cenie:

 

Zasady wysyłania palet


Paleta to płaska, najczęściej drewniana konstrukcja, która służy do transportu towarów. Palety stosowane są zazwyczaj jako sztywne podłoże, które umożliwia układanie na niej drobniejszych opakowań i transportowania ich w większej ilości. Zaprojektowane są tak, aby można było łatwo podnosić je za pomocą wózków widłowych. Transport palet jest wygodny, nie tylko dla nadawcy ale także dla dostawcy. Przesyłki paletowe pozwalają na szybkie dostarczenie niestandardowych przesyłek bez komplikacji.

Wymiary palet zostały ustandaryzowane. Najbardziej powszechna w Europie jest tak zwana "europaleta", oznaczana z boku napisem "(EUR)" o wymiarach 1200 x 800 x 144 mm i obciążeniu do 1000 kg.

Wysyłając przesyłki na palecie umieszcza się zazwyczaj elementy i paczki o wadze powyżej 50 kg.

Jeżeli chcesz nadać przesyłkę, która transportowana będzie na palecie i nie wiesz jak się do tego przygotować skorzystaj z naszych rad i podpowiedzi! Wysyłka palet - zasady pakowania

Organizujemy wysyłki paletowe w kraju i za granicą. Doręczamy do ponad 190 krajów na świecie. Wysyłka palety z GlobKurier.pl jest wygodna - zamawiasz bez wychodzenia z domy czy biura, Kurier podjeżdża bezpośrednio pod wskazany adres.  
 

Wycena palety krajowych i międzynarodowych: 

WYCEŃ PALETĘ


Jak zamówić paletę międzynarodową?
Skorzystaj z SZYBKIEJ WYCENYa system wygeneruje dla Ciebie usługę odpowiednią 
do wybranych przez Ciebie wymiarów:Wysyłkę palet realizujemy we współpracy z najlepszymi przewoźnikami, a czas dostawy jest uzależniony od kierunku wysyłki i wynosi w przybliżeniu od 3 do 7 dni roboczych. Jeśli nadajesz regualrnie przesyłki paletowe skorzystaj z rabatów dla zarejestrowanych użytkowników platformy. Cennik usługi dostęny od razu po założeniu konta.

Oferta dla Biznesu

Załóż konto, a automatycznie otrzymasz 
atrakcyjne rabaty dla Klientów Biznesowych! 
 

 


Jakie są korzyści zamawiania przesylek z GlobKurier.pl?