Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Żory

Zamów kuriera UPS w Żorach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Żory

Skorzystaj z bezpłatnej porównywarki ofert kurierskich w serwisie GlobKurier.pl i nadaj swoją przesyłkę kurierem UPS w Żorach. Kurier UPS to gwarancja wysokiej jakości usług i dostarczenia przesyłki nawet następnego dnia roboczego. Jak zacząć przygodę i zamówić kuriera UPS Żory z GlobKurier.pl? Jak zamawiać kuriera UPS w Żorach, to tylko z serwisem GlobKurier.pl.  Kompleksowa oferta w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, to idealne rozwiązanie nadawania przesyłek w Żorach dla firm oraz osób prywatnych. Bogata oferta umożliwia nadanie przesyłki nie tylko przez osobisty odbiór kuriera, ale z możliwością jej dostarczenia do punktu nadań UPS. UPS Access Point to wygodna alternatywa w nadawaniu przesyłek, pozwalająca uniknąć wyczekiwania kuriera i przekazania jej w dogodnej dla nas porze. Na terenie miasta Żory znajdziemy 5 takich punktów nadań UPS – przy ulicy Wodzisławskiej 11, Męczenników Oświęcimskich 12, Wodzisławskiej 6c, Kochanowskiego 4a oraz Pawlikowskiego 29. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Paczki nadamy w godzinach pracy punktów. A jak to wygląda w przypadku kurierów UPS. Najpopularniejsze godziny ich pracy to 9-19 (dotyczy odbiorów i zbiórek nadań), przy czym dostarczenia do firm odbywają się w pierwszej części dnia, zaś popołudniami do adresów prywatnych. Wybór odpowiedniej firmy kurierskiej, będzie gwarancja nie tylko atrakcyjnej ceny, ale i wysokiej jakości świadczonych usług. Takie oferuje m.in. kurier UPS Żory, którego najlepiej zamówić korzystając właśnie z serwisu GlobKurier.pl. Oto krótka instrukcja, jak tego dokonać:

  • Wprowadź wymiary przesyłki i jej wagę na stronie głównej GlobKurier.pl i skorzystaj z bezpłatnej porównywarki cen wysyłek kurierskich w Żorach.
  • Przy każdej ofercie widać cenę, szczegóły usługi czy planowaną datę doręczenia. To tutaj wybierasz ofertę kuriera UPS, która najlepiej Tobie odpowiada.
  • W następnym etapie zamówienia możesz zalogować się na swoje konto lub wybrać jednorazowe zamówienie bez rejestracji.
  • Kolejny krok to uzupełnienie formularza w dane zamawiającego oraz adresy nadania i odbioru przesyłki.
  • Uzupełnij szczegółowe informacje o przesyłce i skorzystaj z dodatkowych opcji wysyłki (powiadomienia, ubezpieczenie czy np. pobranie).
  • Wybierz jedną z dostępnych metod płatności (przelew tradycyjny, płatność kartą czy szybkie płatności online) i dokonaj zapłaty za usługę kurierską UPS.
  • Zależnie od wybranej oferty, dostarcz przesyłkę do konkretnego punktu nadań UPS w Żorach lub oczekuj na przyjazd kuriera UPS Żory w umówionym terminie.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żorach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: