Menu

kurier InPost

Kurier InPost Żory

Zamów kuriera InPost w Żorach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Żory

Żory są niewielkim miastem liczącym ponad 62tys. mieszkańców. Jest też jednym z miast należących do Rybnickiego Okręgu Węglowego.  Jednakże obecnie miasto pełni bardziej funkcję centrum handlowego, usługowego i logistycznego.  Nie dziwi zatem fakt, iż tanie i wysokiej jakości usługi kurierskie cieszą się tu dużym powodzeniem. Jednym z najchętniej wybieranych przewoźników jest w Żorach firma Inpost. Fakt ten rodzi pytanie – czym wyróżnia się ten przewoźnik na tle konkurencji? InPost jest firmą kurierską, która doskonale potrafi się dostosować do zmieniającego się rynku usług kurierskich. Zdając sobie sprawę z rosnących wymagań Klientów, olbrzymiego znaczenia, jakie ma łatwość dostępu do usług oraz prostota i komfort nadawania przesyłek, firma uruchomiła kilka różnych form nadawania przesyłek. Mieszkańcy Żor mogą odbierać i nadawać paczki w sieci paczkomatów, zlokalizowanych na terenie miasta lub wybrać bardziej komfortową opcję nadawania przesyłek, kanałem internetowym z opcją wysłania paczkomatem lub możliwością odbioru przesyłki przez kuriera. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kolejną bardzo wygodną opcją wysyłania przesyłek jest możliwość nadawania ich drogą elektroniczną. Przez Internet paczkę można nadać przez stronę  przewoźnika lub za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl. Rozpatrując obie możliwości jednym z najważniejszych argumentów przemawiających na korzyść platformy transportowej są niskie, atrakcyjne ceny za nadania przesyłek. Z uwagi na fakt, iż stawki cenowe na platformie są niższe, nawet o 70%, w stosunku do stawek proponowanych bezpośrednio przez przewoźników, śmiało można stwierdzić, że dla mieszkańców Żor, tani kurier Żory to kurier wybrany z GlobKurier.pl  Ponadto GlobKurier.pl skupia w jednym miejscu ponad 50 firm kurierskich i transportowych. Oferując tym samym swoim użytkownikom możliwość wyboru przewoźnika wedle własnych preferencji. Korzystanie z platformy nie wiąże się z obowiązkiem rejestracji i zakładania konta. 

Serwis nie wymusza też żadnych opłat abonamentowych. Dodatkowo dla Klientów, którzy podejmą decyzję o rejestracji i założeniu konta, które jest bezpłatne, platforma przygotowała szereg dodatkowych funkcjonalności, które usprawniają proces nadawania przesyłki i pozwalają na dużą oszczędność czasu. Ma to kolosalne znaczenie zwłaszcza w przypadku przedsiębiorców, którzy wysyłają duże ilości przesyłek miesięcznie.  Ponadto zarejestrowani Klienci firmowi, którzy wysyłają ponad 20 paczek w miesiącu, mogą dodatkowo negocjować już niskie ceny. Korzystać z możliwości: nadawania przesyłek za pobraniem, opcji masowego nadawania paczek, zbiorczego generowania listów przewozowych, a nawet odroczonego terminu płatności.  Standardowy czas pracy kurierów ma miejsce w dni robocze, w godzinach 7.00-17.00. Jednakże z myślą o komforcie Klientów, InPost umożliwił w wybranych miastach możliwość dostarczenia paczek nadanych w piątek, z terminem doręczenia w sobotę, najpóźniej do godziny 17.00. Należy jednak pamiętać, iż jest to opcja dostępna w wybranych miastach i dotyczy tylko i wyłącznie nadań piątkowych. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żorach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: