Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Żory

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Żorach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Żory

Poczta Polska posiada szeroką ofertę usług. Należy do nich także kurier, dostępny na terenie całej Polski, również w Żorach. Kurier Poczty Polskiej cieszy się dużą popularnością ze względu na dostępność – placówki pocztowe znajdują się w niemal każdej miejscowości. Aby nadać paczkę, wystarczy udać się do jednej z nich. Dzięki GlobKurier.pl możliwe jest nadawanie przesyłek kurierskich w całości przez Internet, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo oferujemy niższe ceny niż te, którzy klienci mogą uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Jak zamówić taniego kuriera w Żorach z GlobKurier.pl? Żory to miasto położone na terenie Górnego Śląska, w Rybnickim Okręgu Węglowym. Jest istotnym dla regionu ośrodkiem handlowym i usługowym, ale przede wszystkim – logistycznym. Z tego powodu jest w nim duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, również te realizowane przez Pocztę Polską.Na terenie Żor znajduje się dziesięć urzędów pocztowych, które umożliwiają sprawne dostarczanie przesyłek.   

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Aby skorzystać z usług kuriera Poczty Polskiej w Żorach można nadać paczkę w dowolnym urzędzie pocztowym. Nadanie przesyłki jest jednak możliwe także całkowicie online, bez wychodzenia z domu, w dodatku w bardzo korzystnej cenie.Wystarczy wypełnić formularz na stronie głównej GlobKurier.pl, podając dane takie jak wielkość paczki oraz miejscowości odbioru i dostarczenia. Na tej podstawie sporządzane są oferty, spośród których można wybrać kuriera Poczty Polskiej. Następnie należy wypełnić formularz, podając szczegółowe dane adresowe oraz kontaktowe (takie jak numer telefonu nadawcy i adresata oraz adresy e-mail). Na tym etapie możliwe jest także wykupienie nadprogramowych usług takich jak dostarczenie do konkretnej godziny lub dodatkowe ubezpieczenie.

Zamówienie można opłacić za pomocą wygodnej płatności online lub gotówką, płacąc kurierowi, gdy przyjedzie po odbiór przesyłki. Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas i pieniądze – nadajesz paczkę całkowicie przez Internet w cenie niższej niż ta, którą możesz uzyskać bezpośrednio u przewoźnika. Ponadto zarówno nadawca, jak i odbiorca mają dostęp do systemu śledzenia przesyłek, aktualizowanego w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze wiecie, gdzie znajduje się paczka. Każde zlecenie ma swojego opiekuna. Dlatego w przypadku pytań, wątpliwości lub problemów związanych z nadawaniem przesyłek skontaktuj się z naszą obsługą klienta.    

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żorach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: