Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Żory

Zamów kuriera DHL w Żorach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Żory

Kurier DHL Żory – paczka dojdzie do adresata, a Ty zaoszczędzisz na wysyłce. Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie własnego sklepu internetowego. Nie inaczej jest w Żorach. Wiąże się to jednak z koniecznością poradzenia sobie z kilkoma trudnościami. Duża konkurencja sprawia, że należy szukać optymalizacji kosztów, aby móc oferować swoim klientom najlepsze ceny. Taką gwarancję daje kurier DHL, dzięki któremu możesz wysyłać tanio, ale i szybko. Dzięki temu zwiększa się Twoja renoma. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz firmę w Żorach, z pewnością znajdziesz punkt DHL POP blisko twojej lokalizacji, tym bardziej że są one usytuowane w Żabkach w całym mieście. Ponadto punkty nadania i odbioru znajdziesz w sklepie Kaufland, Lewiatan i Lidl. Wszystkie czynne są przez 7 dni w tygodniu, zatem możesz nadawać i odbierać przesyłki zarówno od poniedziałku do piątku, jak i w weekendy. Żabki czynne są od 6.00 do 23.00 i w tych godzinach można korzystać też z punktu DHL POP. Z kolei w sklepie Lewiatan znajdującym się przy ul. Powstańców Śląskich, możesz nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 7.00 do 20.00 od poniedziałku do soboty, a także od 7.00 do 17.00 w niedzielę. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Lidlu zlokalizowanym przy ul. Katowickiej 10 można korzystać z punktu paczkowego w godzinach od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty oraz od 8.00 do 21.00 w niedzielę. W sklepie Kaufland, przy ul Okrężnej 2, punkt DHL POP otwarty jest w godz. od 6.00 do 23.00 od poniedziałku do soboty, a także od 9.00 do 20.00 w niedzielę. Jeśli masz więcej paczek, to oczywiście  zamów kuriera na wybrany adres. Usługa DHL może obejmować doręczenie pod drzwi albo do punktu paczkowego. Druga opcja jest wykorzystywana także wtedy, gdy adresat nie odbierze przesyłki. Wtedy ma 7 dni na odbiór z punktu, który na awizo wskazał kurier DHL. Jest to zawsze najbliższy punkt, chyba że w danym momencie jest on przepełniony, wtedy przesyłka kierowana jest do innego. Do takiego punktu mogą trafić paczki do 25 kg. Wprawdzie można nadawać paczki do 31,5 kg, jednak w takiej sytuacji są one dostarczane wyłącznie na wskazany adres i nie mogą być skierowane do punktu paczkowego, jeśli ich waga przekracza 25 kg.    

W sklepach Żabka, ale i Lewiatan można odbierać przesyłki pobraniowe o wartości do 1000 zł. Aby nadać przesyłkę DHL w punkcie albo przekazać ją kurierowi, musisz posiadać list przewozowy. Możesz go wygenerować po opłaceniu przesyłki online. Dobrym wyborem jest tutaj platforma Globkurier.pl. Po założeniu konta możesz wycenić przesyłkę i wybrać taniego kuriera DHL. Gwarantujemy, że będzie to najkorzystniejsza opcja jeśli chodzi o tego przewoźnika, lepsza niż w ofercie bezpośredniej, gdyż ceny są negocjowane. Firmy mogą w ramach platformy korzystać z odroczonych płatności faktur, a ponadto korzystać z masowej wysyłki towarów. Wszyscy użytkownicy, także osoby prywatne, mogą śledzić przesyłki na każdym etapie ich podróży, od momentu odebrania ich przez kuriera, aż do doręczenia.     

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żorach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: