Menu

kurier dpd

Kurier DPD Żory

Zamów kuriera DPD w Żorach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Żory

DPD kurier to jeden z najdłużej działających przewoźników na rynku polskim. Już od 1991 roku firma rozszerza swoją działalność i zwiększa udział na europejskim rynku firm kurierskich. Istotne jest jednak, że bez względu na wielkość firmy, jej kurierzy docierają do każdego zakątka Polski, w tym do Żor. Jak DPD działa w Żorach? Żory, jako jedno z większych miast w województwie śląskim na przestrzeni ostatnich dekad stały się bardzo prężnie rozwijającym ośrodkiem miejskim. O sile tego miasta świadczy nie tylko duża, ponad 60-tysięczna liczba mieszkańców, ale również wiele przedsiębiorstw, które działają zarówno w formie stacjonarnej jak i online. By jednak sklepy internetowe zlokalizowane w Żorach mogły z powodzeniem realizować swoje zadania, niezbędna im jest firma kurierska, która staje na wysokości zadania.Taką firmą kurierską jest właśnie DPD. Dzięki zaawansowanej strukturze i siatce kurierów, każda paczka nadawana, trafia do odbiorcy już nawet po 24 godzinach. Kurier DPD podczas współpracy nie wymaga od nas podpisywania długoterminowych umów – z usług DPD w Żorach korzystamy dokładnie wtedy, kiedy takich usług kurierskich potrzebujemy.

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W jakich godzinach kurierzy DPD dostarczają przesyłki kurierskie do odbiorców? Tak naprawdę od świtu do zmierzchu, a w szczytowym sezonie nawet później. Bez względu na to, czy jesteśmy osobą prywatną, czy firmą, przesyłka kurierska może trafić w nasze ręce już o 9 rano, 14 po południu, jak i 18 wieczorem. Co jednak gdy kurier zapuka do naszych drzwi akurat w momencie, gdy my nie będziemy w domu? Czy to oznacza, że nasza przesyłka trafi do nas z opóźnieniem? Absolutnie nie. Możemy to zawdzięczać oddziałom DPD Pickup. Czym są takie oddziały? To placówki, w których z powodzeniem możemy nadać lub odebrać paczkę w dogodnych dla nas godzinach. W Żorach funkcjonuje aż 7 punktów DPD Pickup, co pozwala nam na szybkie dotarcie do najbliższego dla nas punktu na piechotę w ciągu kilku minut. DPD Pickup, jak wcześniej wspomniano, to nie tylko miejsce, w którym paczka może być odebrana. 

To właśnie w tych placówkach pracownicy z przyjemnością przyjmą przesyłki, które zostaną nadane do odbiorcy. DPD Pickup to doskonałe rozwiązanie, które znacznie uelastycznia proces korzystania z usług kurierskich. Tani kurier Żory to jedno z najczęściej wyszukiwanych fraz, gdy chcemy wysłać przesyłkę do adresata zamieszkującego to miasto. Na szczęście istnieje sposób, by usługa kurierska kosztowała jeszcze mniej. Tym sposobem jest Globkurier.pl – partner logistyczny, który w swojej ofercie skupia usługi kilkunastu popularnych firm kurierskich. Jak zamówić kuriera DPD za pośrednictwem Globkurier? Wystarczy, że na stronie głównej podamy adres nadania i odbioru paczki, a także przekażemy informacje na temat szczegółów przesyłki. Gdy wszystkie wymiary i waga zostaną podane, algorytm szybko wskaże nam szczegółową ofertę DPD, z uwzględnieniem ceny usługi i przewidywanego terminu dostawy.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żorach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: