Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Żory

Zamów kuriera ORLEN Paczka w Żorach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Żory

Jednym z popularniejszych przewoźników w Żorach jest obecnie firma Orlen Paczka. Prestiż firmy w tym mieście wynika w dużej mierze z założeń strategicznych firmy. Zadbała ona bowiem przede wszystkim o łatwy dostęp do swoich usług nie tylko w wielkich miastach, ale również w tych nieco mniejszych, takich jak Żory. Drugim aspektem decydującym o wyborze tego przewoźnika są krótkie terminy doręczeń i nowoczesne rozwiązania pozwalające Klientom firmy na komfort nadawania i odbioru przesyłek, w dogodnym dla nich czasie. Czym zatem przewoźnik zaskarbił sobie sympatię Klientów? Jakie konkretne czynniki przełożyły się na wzrost popularności firmy w Żorach? Przewoźnik stworzył przede wszystkim dla swoich Klientów rozbudowaną sieć stacjonarnych punktów obsługi paczek własnych i partnerskich. Uruchomił też i nadal intensywnie rozwija siatkę automatów paczkowych, czynnych przez całą dobę. Jest też wszechobecny w wirtualnym świecie. Poprzez własną stronę www, a także dzięki powszechnej obecności w e-sklepach i na platformach transportowych. 

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Drugim, decydującym kryterium wyboru firmy jest wydłużony do 3 dni termin odbioru przesyłek, który można dodatkowo przedłużyć o 1 dzień przy pomocy aplikacji mobilnej. Oczywiście kurierzy firmy dostarczają przesyłki również w tradycyjny sposób bezpośrednio do odbiorców. Bowiem doręczenia odbywają się w dni robocze w godzinach 8.00-18.00. Kolejnym czynnikiem decydującym o wyborze Orlen Paczki są krótkie terminy doręczeń przesyłek. Ponieważ paczki dostarczane są odbiorcom w ciągu 1-2 dni roboczych. Do automatów paczkowych z kolei nawet następnego dnia. Mieszkańcy Żor mogą nadawać i odbierać przesyłki w punktach własnych i partnerskich Orlen Paczki oraz w automatach paczkowych zlokalizowanych między innymi: na ul. Św. Stanisława1, Moniuszki 3. Kościuszki 35, Boryńskiej 19c, Wodzisławskiej 11, Dworcowej 21 oraz na Osiedlu Księcia Władysława 2 i na Osiedlu Sikorskiego 15. Przesyłki w Orlen Paczka można również nadawać wygodnie online, bez konieczności wychodzenia z domu lub z firmy. Kuriera można zamówić po odbiór nadanej przesyłki za pośrednictwem jednej z popularniejszych i cenionych platform transportowych GlobKurier.plWystarczy wejść na stronę i w pierwszym kroku wycenić przesyłkę. Następnie należy z listy wybrać Orlen Paczkę i opłacić usługę. W ostatnim kroku wystarczy już tylko wydrukować list przewozowy, przygotować paczkę do wysyłki i oczekiwać kuriera po jej odbiór. Tani kurier Żory zawsze z GlobKurier.pl-dlaczego? Korzystanie z pośrednictwa platformy to dla Klientów przede wszystkim duże oszczędności na kosztach przesyłek. 

Bowiem ceny za nadania są na platformie, są niższe nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących u przewoźników. Ponadto korzystanie z usług platformy nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie jest też obciążone żadnymi abonamentami czy innymi opłatami dodatkowymi. GlobKurier.pl stanowi zatem rozwiązanie wprost idealne dla Klientów indywidualnych, którzy sporadycznie nadają paczki. I chcą to zrobić tanio i bez konieczności wychodzenia z domu. Z kolei dla Klientów firmowych, którzy wysyłają duże ilości paczek w miesiącu i podejmą decyzję o rejestracji i założeniu bezpłatnego konta, platforma udostępniła szereg funkcjonalności, które niesamowicie usprawniają proces nadawania przesyłek. Zatem korzyści wynikające z korzystania z platformy niosą zarówno oszczędność pieniędzy jak i czasu. Zarejestrowani mogą więcej. Bowiem zarejestrowani Klienci firmowi mają dostęp między innymi do takich funkcji jak: nadawanie paczek za pobraniem. Masowe nadawanie przesyłek czy możliwość generowania zbiorczych listów przewozowych. Ponadto Klienci firmowi, prowadzący sprzedaż online mogą zintegrować swoje konto na GlobKurier.pl z największymi portalami sprzedażowymi, takimi jak: Allegro, eBay, RedCart, PrestaShop czy Magento. Dodatkowo mogą korzystać z funkcji prepaid, która pozwala na dokonywanie przedpłat i późniejsze opłacanie zamówień zgromadzonymi środkami. Funkcja ta niesie ze sobą dodatkową korzyść, w postaci możliwości otrzymywania jednej faktury zbiorczej za usługi, przy płatnościach prepaid. Reasumując decyzja o korzystaniu z platformy GlobKurier.pl jest wszechstronnie opłacalną zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żorach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: