• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Chorzów

  Zamów kuriera  Poczta Polska w Chorzowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Chorzów

  Nadawaj wygodnie paczki na trzy sposoby, odbieraj tam, gdzie Ci wygodnie z Globkurier.pl. Chorzów to śląskie miasto, które coraz prężniej się rozwija, głównie dzięki środkom europejskim, zwłaszcza jeśli chodzi o przedsiębiorczość. Powstaje coraz więcej firm, także tych działających w branży e-commerce. Tutaj kluczowe znaczenie ma znalezienie taniego kuriera. Chorzów jest miastem, gdzie dostępnych jest wiele placówek pocztowych, ale przesyłki można dawać również na inne sposoby, a jednocześnie oszczędzać na wysyłce paczki kurierem Poczty Polskiej. Kurier Poczta Polska Chorzów – odbieraj w smartboxie, nadawaj na poczcie, w Żabce albo online. Usługa smartboxów jest stosunkowo świeża i niewątpliwie jest odpowiedzią na dużą popularność paczkomatów. Także Poczta Polska stawia na łatwość odbierania przesyłek. W Chorzowie smartboxy można znaleźć w punktach pocztowych, a dokładnie w Biedronkach. W placówkach pocztowych można nadawać paczki w tradycyjny sposób. W Chorzowie jest 7 placówek pocztowych, wliczają się w to Urzędy Pocztowe i ich filie. Oczywiście tu można nadawać paczki w godzinach otwarcia, natomiast w smartboxach można odbierać je niemal 24 godziny na dobę, bo w godzinach otwarcia Biedronki. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Wygodne dla klientów indywidualnych jest nadawanie paczek w Żabce, tym bardziej że w Chorzowie jest aż 25 punktów pocztowych w tych sklepach. Oczywiście zanim udasz się do punktu nadania, możesz wygenerować listy przewozowe online. Ale w ten sposób możesz również zamówić kuriera, gdy korzystasz z usługi Polska Pocztex Express 24. Wtedy zrealizowana zostanie usługa od drzwi do drzwi. Tutaj paczka powinna dojść maksymalnie w ciągu dwóch dni, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo odległość nie jest bardzo duża, nawet w ciągu jednego dnia roboczego. W ramach tej usługi adresat może opłacić paczkę kartą za pobraniem. Ma także prawo wglądu do paczki przy odbiorze. Kurier 48 także jest wygodny, zwłaszcza, gdy punkt nadania znajduje się blisko domu. Wybierz usługę kuriera Poczty Polskiej i zamów ją w Globkurier.pl. Chcesz, by wysyłka towarów do klienta, to był naprawdę tani kurier? 

  Chorzów oferuje Ci wiele różnorodnych usług, jednak najbardziej korzystna pod względem ceny i jakości jest możliwość zamawiania kuriera Poczty Polskiej online na platformie Globkurier.pl Wystarczy, że dokonasz wyceny przesyłki, to znaczy podasz jej długość, szerokość, wysokość, a także wagę, na podstawie których ukazana zostanie najlepsza oferta nie tylko pod względem ceny, ale i czasu wysyłki. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno na co dzień, jak i w okresach wzmożonego ruchu i dużej ilości zamówień, czyli na przełomie listopada i grudnia, a także w drugiej połowie grudnia. Pamiętaj, że paczka nie może być większa niż suma wymiarów równa 2,5 metra. Przy tym najdłuższy bok może liczyć 150 cm. Zamów kuriera Poczty Polskiej w Globkurier.pl i ciesz się także dodatkowymi korzyściami. Przede wszystkim masz do dyspozycji śledzenie przesyłek, gwarancję doręczenia w wyznaczonym czasie, a także pomoc w przypadku reklamacji usługi kurierskiej. Gratką dla firm jest możliwość generowania zbiorowych listów przewozowych.                                      

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chorzowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: