Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Chorzów

Zamów kuriera UPS w Chorzowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Chorzów

Chcesz nadać paczkę, zależy ci na tym, żeby szybko dotarła na miejsce a przy tym nie chcesz przepłacać? To zrozumiałe. Jeśli jesteś mieszkańcem Chorzowa nie musisz się martwić. Masz bowiem do wyboru wiele ciekawych i atrakcyjnych ofert. Jedną z tych, na które warto zwrócić szczególną uwagę jest kurier UPS. Chorzów to miasto, którego mieszkańcy chętnie wybierają tego właśnie przewoźnika. Nie ma w tym nic dziwnego – mogą bowiem zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również czas. Szczególnie gdy zdecydują się zamówić kuriera przez internet. Jak to możliwe? Wszystko dzięki naszej stronie. Kurier UPS – ponad stuletnie doświadczenie w branży UPS to amerykańska firma kurierska o globalnym zasięgu, która kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Firma ta posiada ponad stuletnie doświadczenie w transporcie i jest obecnie uważana za jedną z największych firm kurierskich na świecie. Nic dziwnego, zasięg jej działalności obejmuje bowiem ponad 200 krajów i regionów świata.  W Polsce prowadzi swoją działalność od 2005 roku i cieszy się bardzo dużym uznaniem klientów. Wynika to zarówno z niskich cen, jak również z szybkiej dostawy – na terenie kraju paczki dostarczane są już następnego dnia roboczego zaś czas wysyłki na terenie Europy to ok 2-3 dni.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Poszukujesz taniego kuriera w Chorzowie i chcesz skorzystać z oferty UPS? Jest to firma, która działa prężnie na terenie całego kraju. Również w Chorzowie kurier UPS posiada szereg punktów UPS Access Point, czyli miejsc, w których możemy zarówno nadać, jak i odebrać paczkę. Wśród nich wymienić możemy te znajdujące się na ulicach 11 Listopada 14 czy Armii Krajowej 53A. Warto jednak pamiętać, że to nie jedyne rozwiązanie. Jeśli zależy ci na wygodzie zamów kuriera przez internet. Zamów kuriera przez internet – jak działa Globkurier.pl? Jeśli chcesz zamówić kuriera UPS w Chorzowie skorzystaj z oferty naszej strony. 

Jesteśmy platformą transportową, która pośredniczy pomiędzy klientami a firmami kurierskimi. Dzięki temu, że jesteśmy agregatorem zamówień możemy wynegocjować stawki atrakcyjniejsze niż w regularnej ofercie kuriera. Aby nadać paczkę musisz jedynie podać jej wymiary oraz wagę. Kolejny krok to wybranie oferty oraz podanie adresów nadania i wysyłki. Za usługę wygodnie i szybko zapłacisz online a kurier odbierze paczkę wprost spod twoich drzwi. To naprawdę się opłaca – za paczkę do 30 kilogramów zapłacisz od 19,99 zł. Ceny wysyłki zagranicznej do Niemiec zaczynają się zaś od 50 złotych. Słowem, zaoszczędzić można naprawdę sporo. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chorzowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: