Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Chorzów

Zamów kuriera InPost w Chorzowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Chorzów

Chorzów leży na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest to jedno z najgęściej zaludnionych miast w całej Polsce, dlatego firmy kurierskie każdego dnia dostarczają na jego obszarze wiele przesyłek prywatnych i firmowych. Ponad 110 tysięcy odbiorców oraz mieszkańcy ościennych miast aglomeracji śląskiej stanowią ogromny potencjał dla firmy InPost. Jakie usługi kurierskie są realizowane w Chorzowie? Jak znaleźć tanią opcję przesyłki kurierskiej? Tani kurier Chorzów? Postaw na usługi InPost W usłudze zamów kuriera na terenie Chorzowa InPost należy do grona najpopularniejszych dostawców. Firma działa na terenie dzielnic Maciejkowice, Chorzów Stary, Pniaki, Klimzowiec, Batory i Śródmieście. Jej główna siedziba mieści się przy ul. Niedźwiedziniec 10 i działa w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku. Na terenie miasta znajdują się dodatkowo liczne paczkomaty czynne przez całą dobę. W każdym z nich paczki nadaje się i odbiera o dowolnej porze, np. w czasie spaceru z psem, podczas powrotu z pracy lub przy okazji zakupów w pobliskim markecie. Paczkomaty są czynne we wszystkie dni w tygodniu.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dla przedsiębiorców, szkół, urzędów i innych instytucji kurier InPost Chorzów przygotował usługę SmartCourier. Dzięki niej wszelkie poufne dokumenty są dostarczane bezpiecznie i szybko, bez ryzyka wycieku wrażliwych danych i innych informacji. Osoby prywatne mogą za to wybierać spośród opcji dostawy paczki kurierem bezpośrednio do domu, odbioru przesyłki w PaczkoPunkcie lub wybranym paczkomacie. Tani kurier na wyciągnięcie ręki? Sprawdź platformę globkurier.pl Kurier InPost obsługuje użytkowników platformy globkurier.pl w najlepszych cenach. Serwis wynegocjował stawki niższe nawet do 70%, dlatego jego użytkownicy mogą wysyłać paczki tanio i szybko bez wychodzenia z domu. Z pomocą globkurier.pl w kilka minut dobierze się odpowiedni typ paczki i jej gabaryt, a następnie opłaci się przesyłkę i przygotuje etykietę przewozową.

Cała procedura zajmie niewiele czasu, nawet gdy wysyła się jednocześnie kilkanaście lub więcej paczek. W przypadku masowych wysyłek możliwe jest stworzenie zbiorczych list przewozowych oraz skorzystanie z prostego systemu odroczonych płatności. Platforma umożliwia również przygotowanie paczek do wysyłki za pobraniem oraz skorzystanie z opcjonalnego ubezpieczenia. Globurier.pl pośredniczy w przygotowaniu przesyłek InPost do odbiorców w kraju i za granicą. Najtańsze paczki wysyła się już za niecałe 10 zł, a w przypadku przesyłek niestandardowych użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne ceny ustalane na podstawie indywidualnych parametrów.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chorzowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: