• kurier dpd

  Kurier DPD Chorzów

  Zamów kuriera DPD w Chorzowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DPD Chorzów

  DPD (dawniej Dynamic Parcel Distribution, Deutscher Paketdienst, teraz DPDgroup) to francuskie przedsiębiorstwo kurierskie działające na wielu kontynentach. W Polsce działa pod nazwą DPD Polska (spółka zależna). Historia firmy sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Współcześnie zaś przedsiębiorstwo prężnie się rozwija, dostarczając miliardy paczek każdego roku. Co wyróżnia DPD, w jakich godzinach pracują kurierzy i jak DPD operuje w Chorzowie? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej! DPD: przedsiębiorstwo kurierskie o międzynarodowym zasięgu
  DPD jest firmą kurierską, która w obecnej formie istnieje od niedawna, bo od 2015 roku, kiedy GeoPost połączyło DPD, Chronopost i Seur w DPDgroup, ale jej korzeni można szukać w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku. W roku 2020 DPD dostarczało siedem i pół miliona paczek dziennie do wielu krajów na wielu kontynentach (Brazylia, Chiny, RPA, Mauritius, Burkina Faso oraz Polska). W tym samym roku przychody firmy wyniosły około 11 miliardów euro.

  kurier dpd

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kurierzy DPD: w jakich godzinach pracują? Kurier DPD pracuje w określonym czasie, przywożąc paczki oraz przesyłki: w dni robocze od 8 do 18; w wybranych miastach na określoną godzinę (kurier DPD dostarczy paczkę następnego dnia roboczego po nadaniu w przedziale od 10.30 do 16.00 lub od 18.00 do 8.00). DPDgroup to ogromne przedsiębiorstwo, które realizuje miliony zleceń dziennie, jednak dostawa w sobotę wymaga uiszczenia dodatkowej opłaty przez klienta, który jest zainteresowany opcją dostawy w ten właśnie dzień. DPD w Chorzowie: punkty i oddziały miejskie DPD Pickup Chorzów to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Niestety w Chorzowie nie ma Oddziału Miejskiego DPD Pickup, co nie oznacza, że miasto nie jest objęte siecią punktów DPD Pickup.

  Na terenie całego kraju takich punktów jest ponad 3 500.  W szybki i efektowny sposób można odnaleźć dany punkt na mapie lub poprzez wpisanie nazwy miasta Chorzów w wyszukiwarkę na portalu. Do owych punktów można również kierować swoje paczki, ponieważ firma zapewnia taką możliwość. Zamów taniego kuriera z GlobKurier.pl! Jeśli jesteś człowiekiem, który szuka najkorzystniejszych rozwiązań, jeśli chcesz, aby tani kurier (Chorzów) dostarczył Twoją paczkę w określone miejsce, sprawdź GlobKurier.pl! Wszystko, co musisz zrobić, podać wymiary Twojej paczki, jej wielkość (i ilość, jeśli paczek jest więcej niż jedna) i typ (ekspresowe, standardowe), a portal oszacuje koszt Twojej przesyłki. Zobaczysz wtedy, która z ofert jest najkorzystniejsza, a wybór okaże się bardzo prosty. Kurier DPD (Chorzów) dostarczy Twoją paczkę pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko! Paczka trafi do adresata niebawem, a Ty nie będziesz musiał/musiała przepłacać! Co więc musisz zrobić? Zamów kuriera!

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chorzowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: