Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Chorzów

Zamów kuriera DHL w Chorzowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Chorzów

Chorzów to jedno z miast położonych w województwie śląskim. Znajduje się w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co czyni tę miejscowość bardzo atrakcyjną ze względów ekonomicznych i handlowych. Dodatkowo sąsiaduje z Katowicami i Rudą Śląską, co sprzyja swobodnym kontaktom biznesowo – handlowym. Nic więc dziwnego, iż mieszkańcy Chorzowa i okolic często korzystają z usług kurierskich, za pośrednictwem których przesyłają listy i paczki. Jest to najwygodniejsza metoda, a jednocześnie najbardziej atrakcyjna metoda nadawania przesyłek. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W Chorzowie funkcjonuje kilka firm kurierskich, jednak największym zainteresowaniem cieszy się kurier DHL. W tym mieście znajdują się aż 22 Punkty Obsługi Paczek, w których można zarówno odebrać, jak i nadać przesyłkę. Ponieważ rozmieszczone są w różnych rejonach, mieszkańce każdej dzielnicy szybko i sprawnie mogą korzystać z najbliższego punktu. Co istotne, niektóre z nich działają nawet do godziny 23, a także w soboty i niedziele. Standardowo paczki dostarczane są do adresata w dni robocze między godziną 8 a 18, jednak DHL umożliwia trzy warianty dostawy przesyłek: w następnym dniu roboczym do południa, między godziną 18 a 22 lub do końca dnia roboczego. Kurier DHL Chorzów to usługa ciesząca się dużą popularnością. Firma ta ma dobrą renomę wśród klientów, szybko dostarcza paczki, a jej usługi są łatwo dostępne dla każdego. Chcąc nadać paczkę kurierem DHL, wystarczy wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl i dokonać szybkiej wyceny.

Służy do tego prosty i intuicyjny formularz, w którym należy podać wymiary, wagę i ilość paczek. Następnie należy kliknąć przycisk “zamów kuriera” i wypełnić niezbędne dane adresowe. Od razu można sprawdzić, jaki jest przewidywany czas dostawy oraz wybrać pomiędzy nadaniem standardowym a ekspresowym. W kolejnym kroku można również wybrać dodatkowe możliwości, jak na przykład ubezpieczenie przesyłki, doręczenie w weekend lub wysyłka za pobraniem. Co ważne, można zamówić kuriera przez GlobKurier.pl bez zakładania konta i logowania. Warto jednak to zrobić, gdyż przyspieszy to kolejne nadawanie paczek, a do tego można skorzystać z wielu benefitów. Strona umożliwia również śledzenie przesyłki na każdym etapie jej drogi, aż do dostarczenia do adresata.
Korzystając z GlobKurier.pl można mieć gwarancję najniższej ceny i terminowości. Za pośrednictwem serwisu można nadać przesyłki krajowe i międzynarodowe, w tym przesyłki paczkowe, paletowe, dłużycowe oraz niestandardowe.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chorzowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: