Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Włocławek

Zamów kuriera UPS we Włocławku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Włocławek

W obecnych czasach wszyscy nadajemy i odbieramy paczki jednocześnie zastanawiając się jak możemy zrobić to tanio i szybko. Mnogość firm kurierskich nie ułatwia zadania. Na szczęście są te, których oferty są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jedną z nich jest bez wątpienia kurier UPS. Włocławek to jedno z miast, którego mieszkańcy chętnie korzystają z usług tego przewoźnika. Obecnie mogą robić to jeszcze taniej i wygodniej. Jak to możliwe? Przekonajmy się. Kurier UPS Włocławek – jak nadać paczkę? Amerykańska firma UPS od 2005 roku działa również w Polsce. Przez ten czas dynamicznie rozwija sieć swoich punktów nadania i odbioru. Kilkanaście z nich znajduje się również we Włocławku. Osoby, które chcą wysłać przesyłkę mogą odwiedzić UPS Acces Point, które znajdują się między innymi na ulicach Pogodnej 14, Ostrowskiej 32, Kaliskiej 100 czy Piekarskiej 12/1. Każdy z mieszkańców tego miasta może więc znaleźć blisko siebie punkt otwarty w dogodnych godzinach. Nie jest to jednak koniecznością. Kurier UPS we Wrocławku jest bowiem dostępny również online. Dzięki temu możemy wysłać paczkę bez wychodzenia z domu.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeśli chcesz zamówić kuriera UPS przez internet skorzystaj z naszej strony. Globkurier.pl jest platformą transportową o międzynarodowym zasięgu. Dzięki temu możemy zaoferować ceny atrakcyjniejsze niż regularna oferta przewoźnika. Różnice sięgają nawet 70 procent.  W przypadku kuriera UPS nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna. W jej skład wchodzą: d 19,99 zł netto za przesyłkę do 30 kg, deklaracja wartości towaru do 323 zł za 0 zł czy powiadomienie o doręczeniu za 0 zł. Co więcej, paczka trafi do odbiorcy już następnego dnia roboczego. Posiadamy również atrakcyjną ofertę dla firm oraz możliwości synchronizacji dla sklepów internetowych a także oferujemy możliwość wysyłania paczek za granicę.

Przykładowo przesyłka do Niemiec z UPS to tylko 50,00 zł netto (bez opłaty paliwowej). Jak zamówić kuriera? Zamawianie kuriera za pomocą naszej platformy jest niezwykle proste. Wszystko co musisz zrobić to dokładne zważenie oraz zmierzenie swojej przesyłki. Po podaniu tych danych oraz adresów odbioru paczki i jej dostawy otrzymujesz błyskawiczną wycenę. Jeśli oferta jest dla ciebie atrakcyjna drukujesz list przewozowy, dokonujesz wygodnej płatności online i czekasz aż kurier odbierze paczkę z twojego domu. To szybkie, bezpieczne i wygodne a jednocześnie pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Włocławku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: