Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Włocławek

Zamów kuriera  Poczta Polska we Włocławku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Włocławek

Włocławek to miasto, które jest obecnie w fazie rewitalizacji. Czynione inwestycje mają skłonić mieszkańców do większej przedsiębiorczości. Niewątpliwie rozwój firm z branży e-commerce, a także działalności nierejestrowanych wspiera również obecność wielu punktów nadania i odbioru kuriera Poczty Polskiej. Niezależnie, czy prowadzi się działalność, czy przesyła paczki jako osoba prywatna, warto obniżyć koszty, najbardziej jak tylko się da, a w tym pomoże platforma Globkurier.pl. Kurier Poczta Polska Włocławek – gdzie możesz nadawać i odbierać paczki?  Chcąc korzystać z możliwości, jakie daje przesyłanie paczek za pośrednictwem Poczty Polskiej Pocztex Kurier 48 lub Poczty Polskiej Pocztex Express 24, warto poznać, gdzie znajdują się punkty nadania i odbioru we Włocławku. Otóż warto zacząć od placówek pocztowych. Znajdziemy ich w tym mieście 10, wliczając w to filie. Warto podkreślić, że Urząd Pocztowy nr 1 czynny jest także w niedzielę. Zatem i w ten dzień można nadać paczkę na poczcie we Włocławku.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jest to korzystna opcja dla wszystkich klientów, natomiast klienci indywidualni mogą skorzystać także z nadawania przesyłek w sklepach Żabka. Jest takich punktów aż 20, zatem jest w czym wybierać. Ponadto odbiór także możliwy jest w Żabce, ale również innych punktach. Przedsiębiorcy i klienci indywidualni mogą nadawać paczki kurierem Poczty Polskiej na stacje Orlen, do kiosków RUCH-u, sklepów Lewiatan, ABC i Biedronka, funkcjonujących jako punkty pocztowe. To z nich adresaci będą mogli odbierać swoje przesyłki. Oczywiście można zamówić usługę pod drzwi, czyli na dany adres. Kurier Poczty Polskiej we Włocławku pracuje w godzinach od 8.30 do 17.30. Warto wiedzieć, że odbierając paczki w placówce pocztowej, czy też na stacji Orlen trzeba okazać dokument tożsamości. Osoba, która nie jest adresatem może odebrać przesyłkę, jeśli ma pełnomocnictwo. Wiele osób zastanawia się, czy możliwy jest tani kurier. Włocławek jest miastem, gdzie możesz wysyłać przesyłki nie tylko wypełniając dokumenty na poczcie, ale również generując je i opłacając online. Warto zwrócić uwagę na doskonałą ofertę Globkurier.pl, gdzie znajdziesz najtańszego kuriera Poczty Polskiej. 

Wyceń paczkę i zamów kuriera Poczty Polskiej we Włocławku w Globkurier.pl! Niezależnie czy chcesz skorzystać z usługi Poczta Polska Pocztex Kurier 48, czy Poczta Polska Pocztex Express 24, możesz wycenić przesyłkę i zamówić kuriera na Globkurier.pl. Wystarczy, że podasz wymiary przesyłki. Pamiętaj, że najdłuższy bok może mieć do 150 cm, a suma wszystkich wymiarów nie może być większa niż 2,5 m. Ponadto pojedyncza paczka nie może ważyć więcej niż 20 kg. Niezależnie ile przesyłek danego rodzaju wysyłasz, otrzymasz wyniki wyszukiwania z najkorzystniejszą ofertą kuriera Poczty Polskiej. Możesz śledzić wszystkie przesyłki w ramach usługi, bez dodatkowych opłat. Na samym początku musisz założyć konto w Globkurier.pl, ale to zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Od razu będziesz mieć dostęp do pełnej funkcjonalności i zamówisz kuriera we Włocławku w dogodnym dla Ciebie terminie. Platforma zapewni Ci również wsparcie w przypadku reklamacji usługi kurierskiej.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Włocławku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: