Logo
Menu

globbox

GlobBox Włocławek

Sprawdź ofertę GlobBox we Włocławku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Włocławek

Z usług kuriera korzystasz od święta? A może rozwijasz swój biznes internetowy i często wysyłasz paczki? Nadaj przesyłkę w GlobBox i nie przepłacaj na doręczeniach. Poznaj innowacyjną sieć punktów paczkowych. Teraz możesz wygodnie wysyłać i odbierać paczki z ponad 5500 punktów zlokalizowanych w Polsce i zagranicą. Sprawdź nasze propozycje dla klientów biznesowych i indywidualnych. Z GlobBox wyślesz kopertę, paczkę lub przesyłkę paletową. Zobacz, jak w prosty sposób wycenić i nadać Twoje zamówienie.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Chcesz wysłać przesyłkę i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Interesuje Cię tani kurier we Włocławku? Spakuj swoją paczkę i dokonaj szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej. W formularzu wpisz wymiary przesyłki, jej wagę oraz dane adresowe. Po wykonaniu tych kroków przedstawimy Ci ofertę najkorzystniejszych opcji wysyłki. Dzięki współpracy z ponad 50 firmami kurierskimi mamy dla Ciebie sprawdzony transport i niskie ceny. Wybierz propozycję, która najbardziej Ci odpowiada i dokonaj płatności. Nasza oferta skierowana jest dla osób indywidualnych, firm, jak i sklepów internetowych. Jeśli wysyłasz dużo zamówień rób to komfortowo, oszczędzając czas i pieniądze. Nadawaj z nami przesyłki kopertowe, paczki oraz palety. Doręczymy je na teranie Włocławka, pozostałych rejonów Polski oraz zagranicą. Zamów transport do Nieniec, Francji, Anglii, Irlandii, Chin czy USA. Twoje zamówienie może odebrać kurier GlobBox. Poznaj także innowacyjne punkt paczkowe, w których wygodnie nadasz i odbierzesz przesyłkę. 

GlobBox Włocławek – wysyłaj w dogodnym miejscu i czasie. GlobBox posiada ponad 5500 punktów paczkowych usytuowanych w kraju i zagranicą. To komfortowe rozwiązanie, udając się do lokalu możesz nadać lub odebrać przesyłkę. Pozwala to na realizację zamówienia o wybranej przez Ciebie godzinie, we wskazanej lokalizacji. Jeśli często zmieniasz plany lub dużo pracujesz, to rozwiązanie da Ci dużo swobody. Punkt GlobBox we Włocławku możesz odwiedzić od poniedziałku do piątku, między godziną 7:00 a 21:00. Aktualne godziny pracy oraz adresy lokalów znajdziesz na górze strony. Punkty znajdują się w takich miejscach jak: banki, kina czy sklepy. To warte przetestowania rozwiązanie zarówno dla nadającego przesyłkę, jak i adresata. Status przesyłki i aktualny etap jej doręczenia możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Jak nie przepłacać na wysyłce i zaoszczędzić czas? Wyceń swoją paczkę na GlobBox i wybierz korzystną opcję dostawy. Następnie udaj się do jednego z punktów paczkowych i dokonaj szybkiego nadania. Wysyłaj o wybranej godzinie, w dogodnym miejscu. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Włocławku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: