Menu

kurier dpd

Kurier DPD Włocławek

Zamów kuriera DPD we Włocławku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Włocławek

DPD (niegdyś Dynamic Parcel Distribution i Deutscher Paketdienst, obecnie DPDgroup) to francuskie przedsiębiorstwo spedycyjne, które działa na skalę międzynarodową. W Polsce działa spółka zależna, czyli DPD Polska. Korzeni firmy można szukać już w 1977 roku. W roku 2020 DPDgroup dostarczała około 7.5 miliona paczek dziennie! Co wyróżnia DPD, w jakich godzinach pracują kurierzy i jak DPD operuje w mieście Włocławek? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule! Miłej lektury!
DPD: przedsiębiorstwo kurierskie o ogromnym zasięgu i możliwościach! DPD jest przedsiębiorstwem kurierskim, którego korzeni można szukać już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecną formę przedsiębiorstwo przybrało w roku 2015, kiedy GeoPost połączyło DPD, Chronopost i Seur w DPDgroup. W roku 2020 firma dostarczyła niemal 2 miliardy paczek (7,5 miliona dziennie!), osiągając przychody w wysokości około 11 miliardów euro. Przedsiębiorstwo wysyła paczki międzynarodowe do Chin, Brazylii, RPA i wielu innych krajów świata (w tym oczywiście do Polski).

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DPD pracuje w określonych ramach czasowych, dostarczając paczki i przesyłki:
w dni robocze od 8 do 18; w wybranych miastach na określoną godzinę (kurier DPD dostarczy paczkę następnego dnia roboczego po nadaniu w przedziale od 10.30 do 16.00 lub od 18.00 do 8.00). DPD to duże przedsiębiorstwo, operujące na skalę światową, jednak kurierzy DPD dostarczają paczki w sobotę jedynie wtedy, kiedy przez danego klienta zostanie uiszczona stosowna opłata (dostawy w ten dzień są płatne dodatkowo). DPD we Włocławku: punkty DPD Pickup i Oddziały Miejskie DPD Pickup Włocławek jest miastem w centralnej Polsce, na prawach powiatu. Trzecie co do wielkości miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą, przy ujściu Zgłowiączki. Jest siedzibą powiatu włocławskiego i historyczną stolicą Kujaw. 

We Włocławku nie ma Oddziału Miejskiego DPD Pickup, ale miasto jest oczywiście objęte siecią punktów DPD Pickup.W Polsce owych punktów istnieje ponad 3 500. Pozwoli użytkownikowi portalu na szybkie znalezienie odpowiedniego punktu odbioru i nadania Do owych punktów można również kierować swoje paczki, ponieważ DPD zapewnia taką możliwość. GlobKurier.pl, czyli sposób na taniego kuriera! Tani kurier (Włocławek) jest możliwy! Zamów kuriera z GlobKurier.pl, a przekonasz się sam/sama! Wystarczy, że za pomocą portalu, będziesz mógł oszacować cenę swojej przesyłki. Należy podać jej gabaryty i wagę, a także ilość, jeśli przesyłek jest więcej niż jedna oraz typ (ekspresowe, standardowe). GlobKurier.pl przedstawi Ci wszystkie możliwe oferty kuriera DPD, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą. Szybko i prosto! Kurier DPD (Włocławek) dostarczy Twoją paczkę tam, gdzie chcesz!

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników we Włocławku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: