Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Zawiercie

Zamów kuriera UPS w Zawierciu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Zawiercie

Zawiercie w województwie śląskim liczy nieco ponad 49 tysięcy mieszkańców. Ze względu na położenie miasta mieszkańcy miasta oraz lokalni przedsiębiorcy utrzymają liczne kontakty z całym Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym i nie tylko. Na terenie Zawiercia działa wiele sklepów wysyłkowych i firm produkcyjnych, dlatego miasto jest interesujące również dla firm kurierskich. Działa w nim między innymi kurier UPS, który należy do liderów w swojej branży. Poznaj jego ofertę dla mieszkańców i firm z Zawiercia. Kurier UPS w Zawierciu obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Dzięki temu klienci marki mogą korzystać z wielu punktów odbioru paczek Access Point. Punkty działają na terenie popularnych sklepów, firm usługowych i punktów wydających przesyłki kurierskie od rożnych przewoźników. Dodatkowo w każdym punkcie klienci UPS mogą nadawać opłacone wcześniej przesyłki. Access Point przyjmuje paczki krajowe, międzynarodowe i ekspresowe, dlatego jako tani kurier Zawiercie oferuje pełen zakres usług kurierskich.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W usłudze zamów kuriera osoby prywatne i firmy mogą korzystać z opcji My Choice. UPS przygotował ją dla wymagających odbiorców, którzy chcą otrzymać paczki w konkretny dzień we wskazanym przedziale czasowym. W ramach My Choice możliwe jest również przechowanie przesyłki w trakcie urlopu odbiorcy aż do czasu jego powrotu z wakacji. Firmy w UPS mogą natomiast zamówić przewóz artykuł wymagających szczególnych warunków transportu, np. leków i wyrobów medycznych, które powinny być przechowywane w niskich temperaturach i w określonym stopniu wilgotności powietrza. Na platformie globkurier.pl użytkownicy mogą skorzystać z oferty kuriera UPS dzięki specjalnej wyszukiwarce.

Podaje się w niej wymiary paczki oraz jej masę, a także określa się, czy towary będą zapakowane standardowo w karton, czy też mają być przewożone w kopercie lub na palecie. Serwis na tej podstawie wskazuje listę przewoźników, którzy podejmą się wykonania zlecenia. Dla każdego z nich udostępniany jest cennik wraz z informacją o planowanym terminie dostawy towarów do odbiorcy. Globkurier.pl posiada rozbudowaną ofertę tanich przesyłek kurierskich dla klientów indywidualnych i firm. W jej ramach dostępny jest między innymi system odroczonych płatności i możliwość wysyłania paczek za pobraniem. Ponadto użytkownicy mogą zdecydować się na ubezpieczenie przesyłki na czas transportu oraz tworzyć wygodne listy stałych odbiorców.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zawiercie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: